Історія бренду Hyundai

Історія Hyundai  почалася в 1947 році коли Чунг Джу Юнгом (Chung Ju-yung.) заснував Hyundai Civil Industries. На початках в ній працювало лише 11 працівників. Завдяки знанню англійської мови партнера фірми молодшого брата власника Чон Ін-єн Hyundai отримувала більшість військових замовлень від американського уряду під час Корейської війни. Hyundai CEO Чон Чжу Йен                                                           Hyundai Motor Company автомобільний підрозділ Hyundai Engineering and Construction Company створений в 1967 році. Перші автомобілі Hyundai (правильна вимова –Хенде, з корейської – рух в ногу з часом) вироблялись за ліцензією Ford Motor Company.   

Перші автомобілі вироблялися за ліцензією Ford Motor Company. Власна розробка Hyundai Pony вийшла в 1975 році, її дизайн розробляв засновник ItalDesign Giugiaro -  Джорджетто Джударо.

Завдяки хорошій якості Pony та доступній ціні на автомобіль Hyundai Motor Company нарощувала продажі та розширювала модельний ряд. Наступниця Hyundai Pony,  Hyundai Excel була номінована на звання кращого продукту завдяки визначним технічним характеристикам за низькою ціною.

Hyundai Pony - перша самостійна модель Hyundai

В 1998 році Hyundai поглинула компанію KIA motors, що не пережила азіатської фінансової кризи 1997 року утворивши Hyundai Kia Automotive Groupю. Об’єднана компанія Інвестиції в розробку нових моделей, побудову надпотужних заводів в поєднанні з активної рекламною кампанією забезпечує стабільне входження в п’ятірку найбільших виробників автомобілів в світі. За 2016 рік Hyundai-KIA було продано 6,854 мільйони автомобілів.

Hyundai Sonata 2017 модельного ряду

Автомобільний завод Ульсан Hyundai є найбільшим у світі. Він займає площу 5000 гектарів та щодня з його конвеєра виїжджає до 5000 автомобілів. На заводі працює 34 тисячі спеціалістів, він має власний порт до якого може одночасно пришвартовуватися до 3 суден.

Спеціалісти Interbrand оцінили бренд Hyundai у 12,547 мільярди доларів (2016 рік) та розмістили на 35 місці обійшовши VW, Audi, Nissan, Sony.

Hyundai Ulsan - найбільший автомобільний завод у світі

Hyundai продає автомобілі у 193 країнах світу. 

Hyundai також виступає в якості одного із первинних спонсорів чемпіонату світу з футболу, Євро, Футбольної асоціації Корея, а також Олімпік Ліон 

Hyundai продається в Україні з 1999 року. Завдяки хорошому співвідношенню ціни і якості, 7 річній гарантії (100 000 пробігу)  марка Hyundai стабільно входять в 10-ку найпопулярніших автомобільних брендів України.

Дилерський центр Hyundai у Львові Hyundai центр Львів працює з 2004 року.

Власники Hyundai це динамічні, працьовиті і позитивні люди. Приєднуйтесь до нас.