МАКСИМАЛЬНО ВЕЛИКИЙ ПРОСТІР

Навіть з піднятими сидіннями другого ряду автомобіля GRANDEUR, ви отримуєте більше простору для друзів та обладнання. Тільки подумайте про зручності і можливості – місце для непередбачуваних покупок та усього іншого.  

Джерело інформації

 

Запит базується на порівнянні специфікацій на веб-сайтах виробників.x

 

ЩО ВИ ВСТИГАТИМЕТЕ РОБИТИ ЗАВДЯКИ БІЛЬШІЙ КІЛЬКІСТІ КІНСЬКИХ СИЛ?

Розпочніть свій список справ вже сьгодні. Відвідаєте більше цікавих місць. Побачите більше нових краєвидів та пам'яток архітектури. Відстань для вас не матиме значення. Все це можливо за допомогою двигуна з системою стандартного прямого бензинового вприскування Grandeur.

Джерело інформації

 

Порівняння діамерту розвороту на основі огляду моделей 2013 і 2012 року на веб-сайтах автомобільних представників.x

 

АКТИВНИЙ КРУЇЗ КОНТРОЛЬ ТА ШКІРЯНІ КРІСЛА В СТАНДАРТІ

 

 

ПОПУЛЯРНІ ПРИНАЛЕЖНОСТІ.

Хочете задню резервну камеру, шкіряні сидіння, сидіння водія з підігрівом в стандартній комплектації? Якщо це так то Grandeur саме для вас. Просто, коли ви порівнюєте автомобілі, Grandeur є єдиним транспортним засобом у седан класі, який включає в себе всі популярні особливості в стартовій ціни.

НЕЙМОВІРНА БЕЗПЕКА.

Ваша безпека є нашим найважливішим питанням, тому ми обладнали Grandeur 9 подушками безпеки, включаючи подушку безпеки колін водія. 

Джерело інформації

 

Запит базується на порівнянні специфікацій на веб-сайтах виробників.x

СПРАВЖНІЙ ПРЕМІУМ КЛАС.

Grandeur пропонує поглянути вам на сонце, місяць та зорі. На жаль, деякі з конкурентів Grandeur не зробили доступним панорамний люк. Тому якщо Ви вважаєте, що вже бачили все, то Grandeur відкриє вам очі на подорожі по-новому. 

Джерело інформації

 

Запит базується на порівнянні специфікацій на веб-сайтах виробників.x

 

НАЯВНІСТЬ НАГОРОД ТА ДОВГИЙ СПИСОК ФУНКЦІЙ 

Вам є чим насолоджуватися, їдучи автомобілем Grandeur. Стандартні функції включають кондиціонер з салонним повітряним фільтром, електричні склопідйомники, центральний замок, 6-канальну аудіо-систему, а також iPod® та допоміжні вхідні термінали. Все це дає можливість чудового звучання та дозволяє легко підключитися до вашої аудіо-системи.

   

 

 

 

Google