ЩО ВИ ВСТИГАТИМЕТЕ РОБИТИ ЗАВДЯКИ БІЛЬШІЙ КІЛЬКІСТІ КІНСЬКИХ СИЛ?

Розпочніть свій список справ вже сьгодні. Відвідаєте більше цікавих місць. Побачите більше нових краєвидів та пам'яток архітектури. Відстань для вас не матиме значення. Все це можливо за допомогою двигуна з системою стандартного прямого бензинового вприскування Santa Fe.

Джерело інформації

 

Порівняння потужностей на основі огляду моделей 2013 і 2012 року на веб-сайтах автомобільних представників.x

 

БІЛЬШЕ ПРОСТОРУ, БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ

Необхідно перевезти великий вантаж? Приємно знати, що Санта-Фе готовий до цього. Склавши  другиї ряд сидінь, ви будете мати додатковий простір, який можна використовувати як ви забажаєте, завантажуючи все, що ви хочете перевезти.
 

 
Джерело інформації

 

Порівняння вантажомісткості на основі огляду моделей 2013 і 2012 року на веб-сайтах автомобільних представників.x

 

 

 

ВИСОКА МАНЕВРЕНІСТЬ

SANTA FE вирізняється маневреністю як на трасі так і у гірській місцевості. Для SANTA FE це велика перевага, особливо в тих місцях де кожен сантиметр на рахунку.
 

БЕЗПЕКА

SANTA FE  наділений високими показниками з безпеки, на борту є більше подушок безпеки, ніж у Subaru Outback і Chevrolet Captiva. Подушки безпеки захищають пасажирів на борту по усіх сторонах, що забезпечує вам спокійну подорож.

   

 

ЕКСПЕРТИ СКАЗАЛИ СВОЄ СЛОВО

Санта-Фе Спорт має безліч добре продуманих функцій які не пропонує жоден з його основних конкурентів. А ще є всі нагороди і почесті - від безпеки до розробки, для того, щоб ви знали все про Санта-Фе.

 

 

Santa FE

Chevrolet Captiva

Subaru Outback

Гарантія

60 міс./100т.км.

36 міс./100т.км.

36 міс./100т.км.

Потужність

178/6000

167/5600

167/5600

Витрати палива траса

6,9л./100км.

7,6л./100км.

7,4л./100км.

 

 

 

 

 

Google