У стандарті більше кінських сил ніж  у Mondeo  чи Avensis.

Прискорення автомобіль досягає швидше. ЇЇ базові двигуни 2.0 л та 2.4л, що мають прямий безпосередній вприск (GDI), надає більше базових кінських сил автомобілю.

Джерело інформації

 

Порівняння базових кінських сил на основі огляду моделей 2013 на веб- сайтах виробників. На малюнку вказане порівняння моделей 2013 року.x

ВЕЛИКИЙ простір за помірною ціною

Навіть з піднятими сидіннями другого ряду автомобіля SONATA, ви отримуєте більше  простору для друзів та обладнання. Тільки подумайте про зручності і можливості – місце для сноубордингового обладнання, непередбачуваних покупок та усього іншого. 

Джерело інформації

 

Порівняння інформації про багажники автомобілів зроблена на основі порівняння моделей 2014 року випуску з веб - сайту виробників.x

СПРИТНІСТЬ ТА ВПЕВНЕНІСТЬ ТІСНО ПОВ’ЯЗАНІ

Спритний характер Sonata яскраво проявляється на дорозі і у важкодоступних місцях. Від гаражів до розворотів на вузьких вулицях, малий діаметр розвороту надає велику перевагу при навігації у місцях, де кожен сантиметр на рахунку.

Джерело інформації

 

Порівняння діамерту розвороту на основі огляду моделей 2013 і 2012 року на веб-сайтах автомобільних представників.x

 

Додаткові опції включено

 

СОНАТА розморожує кригу

У той час як ви обираєте з поміж  технічних характеристик  та дивлячись на всі ваші додаткові опції , не забудьте додати до багатьох перерахованих переваг те , що  Ви знайдете в стандартній комплектації Сонати , яка не понесе  вам додаткових витрат. Така функція, як вибір водієм комфортного керування автомобілем, яка дозволяє вибрати зусилля , що прикладається до керування автомобілем у  трьох позиціях: Нормальний , комфортний та Спорт.

На основі

Краща Американська Гарантія на основі загального пакету гарантійних програм. Звертайся до  дилера  щодо  деталей ГАРАНТІЇ. 

 

 

2014 Sonata

2014 Toyota Camry

2014 Honda Accord

Гарантія

60міс./100 т.км.

36 міс. / 100т.км.

36 міс / 100 т.км

Потужність КС

178/6000

180/6000

180 / 6200

Розхід палива траса

6,2 л.

5,9 л.

6,2 л.

                     

 

                  

Google