Блог

Історія бренду

No. 258|2013-05-31

Історія Hyundai  почалася в 1947 році коли Чунг Джу Юнгом (Chung Ju-yung.) заснував Hyundai Civil Industries.У момент заснування ця фірма представляла собою, скоріше, бригаду шабашників: весь її штат складався із господаря і 11 робітників. Однак незабаром на допомогу Чунг Джу Юнгу прийшов його молодший брат Чон Ін-єн, який закінчив мовні курси в Японії і непогано розмовляв англійською. Ця рідкісна на ті часи обставина виявилася вирішальною: під час Корейської війни компанія не мала собі рівних в отриманні підрядів від американських військових.

Центр автомобільного відділення був утворений в 1967 р., коли Hyundai Engineering and Construction Company (Hyundai Construction Co., Ltd.), більш відома як будівельна та суднобудівна компанія, вирішила урізноманітнити свою діяльність, зайнявшись випуском автомобілів, органіувавши для цього окремий  підрозділ Hyundai Motor Company.

До речі, з вимовою назви цієї марки склалася справжня плутанина. Як тільки її не перекручує наш народ - можна почути і «Хьюндай» і «Хундай» і ще дещо що, відверто непристойно звучить. Насправді ж «Hyundai»вимовляється приблизно як «Хюнде», з наголосом на другий склад. Між іншим, перекладається це з корейського як «рух в ногу з часом» (сучасність).

Перші автомобілі вироблялися за ліцензією Ford Motor Company.

 У 1972 році Hyundai увійшла до четвірки південнокорейських компаній, яким дозволено було виробляти автомобілі власної конструкції.Першим автомобілем власної конструкції став Hyundai Pony, над дизайном якого попрацювали фахівці з Italdesign. Модель з'явилася у продажу в 1975 році і випускалася десять років, після чого її змінила Pony другого покоління.

Успішний початок, як відомо, половина справи. Саме успіх з невеликим Pony і забезпечив Hyundai Motor розвиток, процвітання і стрімке зростання. Почали з'являтися досить непогані і, що найголовніше, доступні моделі. Так, модель Hyundai Excel (створена на заміну Pоny) була навіть представлена у номінації на звання одного з найкращих продуктів, за версією журналу Fortune, причому основним критерієм була саме дуже низька  вартість  для автомобіля з такими характеристиками . Успіх в нижчому сегменті ринку дозволив компанії почати «сходження до вершини», зайнявшись більш представницькими автомобілями, такими як Hyundai Sonata. Втім, виробник назавжди залишився вірний і невеликим містомобілям, які  користуються шаленим попитом у любителів мобільності та зручності - той же Hyundai i20, наприклад.

У 1998 році Hyundai придбала компанію Kia Motors, яка не витримала азіатської фінансової кризи 1997 року. В результаті утворюється Hyundai Kia Automotive Group, до складу якої і входить нині Hyundai Motor. Саме з цього року почалося становлення Hyundai як світового бренду. Була проведена реорганізація, вкладені значні кошти в розробку нових моделей, повсюдно починається активна рекламна компанія. Все це, в результаті, і дозволило компанії стати одним з найбільших світових автовиробників і власником найбільших у світі автомобільних заводів.

Автомобільний завод Ульсан під керівництвом Hyundai є найбільшим у світі, з потенціалом для виробництва близько 1,6 млн автомобілів на рік. Він посів друге місце за рейтингом якості автомобілів JD Power і Associates  (Американське маркетингове агентство) в опитуванні на первинну якість у 2004 році

Hyundai є одним із найбільш помітних брендів по всьому світу, про це свідчить позиція в списку 100 найкращих світових брендів. У 2012 році Hyundai посів 53 місце, обійшовши такі відомі бренди, як Audi, Nestle, Tiffany and Co, Nissan і навіть Facebook .
 
Транспортні засоби під цією маркою продаються в 193 країнах світу. 
 
Hyundai також виступає в якості одного із первинних спонсорів чемпіонату світу з футболу, Євро, Футбольної асоціації Корея, а також Олімпік Ліон 
 
За декілька десятиліть існування компанія зібрала у коло своєї сім'ї мільйони фанатів-автолюбителів з усього світу. 
Приєднуйтесь до сім'ї і Ви!
 

м. Львів, вул. Липинського,36  

тел. (032) 242-49-42

 
Peugeot 508 ВиДи Авеню Этот автомобиль класса люкс явно предназначен для гурманов автомобильной роскоши
Пред
До кінця червня при заправці кондиціонера, антибактеріальна обробка в подарунок!
След
Скоростные трамваи «Электрон» могут появиться в Киеве уже в этом году