Блог

Обережно - "сірі" дилери

No. 143|2013-07-18

Чи співпраця з неофіційними дилерами заощадить Вам час та гроші? Про можливі переваги та недоліки у нашій статті.

Неофіційні дилери — компанії, що не мають офіційного дозволу від заводу-виробника на проведення ТО, ремонту та продаж запасних частин, що дозволяє в своїй роботі використовувати як оригінальні запасні частини та аксесуари, так і не оригінальні.

 Головною своєю перевагою “сірі” дилери називають низькі ціни на авто та запчастини. Хоча, на практиці, в останній момент часто виходить так, що Вам “забули” повідомити про додаткові витрати.

 Вирішивши співпрацювати з неофіційним дилером Ви можете стати жертвою шахрайства. Насамперед, Вам можуть подати неправдиву інформацію стосовно оформлення автокредиту. Місячний платіж, розрахований за допомогою кредитного калькулятора на сайті дилера може видаватися наднизьким — Ви розчаруєтеся, коли у фіналі сума виявиться на порядок вище. Якщо ж консультанти салону будуть просити Вас відкрити рахунок у банку, що надає кредит — знайте, це не обов'язкова умова оформлення автокредиту.

 Звертаючись до неофіційного дилера, не сподівайтеся на високий рівень обслуговування та довготривалі відносини з цим продавцем. У більшості випадків, “сірі” дилери не зацікавленні у довгостроковій співпраці з клієнтами і тому не удосконалюють сервісну службу та не вводять додаткові послуги, такі як trade-in.

 Звертайте увагу на те, чи може телефонний консультант чітко пояснити, що входить в заявлену вартість автомобіля. Часто, неофіційні дилери заробляють на примусовому продажі додаткового обладнання, від якого по договору Ви вже не зможете відмовитися і вимушено купите по завищеній ціні.

 На щастя, кожен клієнт має змогу за допомогою інтернету перевірити, чи є дилер офіційним. Також може бути корисним почитати про компанію відгуки та коментарі.

Купівля автомобіля — важливий і хвилюючий крок у житті кожного. Все ж таки, ми радимо Вам звертатися до офіційних дилерів, хоча ж би через такі значні переваги, як:

  • Легальність оформлення.
  • Гарантована якість обслуговування.
  • Якість робіт при проведенні обслуговування і ремонту автомобіля засноване на дотриманні вимог заводу-виробника. 
  • Офіційний дилер несе повну відповідальність за схоронність автомобілів при перевезенні.

 

Підсумовуючи, хочеться сказати, що купуючи автомобіль у офіційного дилера Ви гарантовано збережете собі час та нерви, зможете дізнатися багато нового про автомобіль, який Вас безпосередньо цікавить та про додаткові послуги, які його стосуються. Ставши клієнтом офіційного автодилера, Ви маєте можливість налагодити довгострокову співпрацю з професіоналами, які будуть найкращим чином піклуватися про Ваше авто і ставитися до Вас з повагою.

 

Ресурси:

http://or-klakson.blogspot.com/2013/03/blog-post_25.html

http://gmcu.com.ua/avto/bili-i-siri-dileri-v-chomu-ih-vidminnist/

 
м. Львів, вул. Липинського,36  

тел. (032) 242-49-42

 
 
 
 
 
Пред
Огляд програм для смартфону
След
АКПП чи МКПП?