Блог

Автомобільний гороскоп

No. 145|2013-07-30

Щоб дізнатися астрологічний знак свого автомобіля, Вам потрібно лише згадати місяць, коли Ви його придбали ;) Шукайте свій знак:


 

Овен (Квітень)

На ці автомобілі справді можна покластися, але є в них і деякі проблеми. Вірогідно, що автовласники часто чують вереск гальм та мучаться з запуском мотору взимку. Також, довговічність фарби “Овнів” - не найкраща.
 

Тілець (Травень)

Автомобілі-тельці витривалі. Їх двигуни — довговічніші за інших і витримують навіть неправильну експлуатацію. Обігрівачі і кондиціонери — першокласні.


Близнюки (Червень)

Автомобілі, випущені під знаком Близнюків часто ведуть “подвійне життя”, бездоганно працюючи одного дня і зовсім слабо іншого. Не зважаючи на це, вони вважаються витривалими. Якщо Ви володієте хоча б деякими навичками у сфері механіки, то зможете підтримувати їх на дорозі протягом дуже тривалого часу.

 

Рак (Липень)

Автомобілі-раки, як правило, добре-продумані. Вони рідко скриплять або брязкають. На жаль, вони також мають середню за якістю динаміку та нестабільні параметри живлення.


Лев (Серпень)

Ці автомобілі, як правило, ненадійні і мають проблематичні двигун та гальмівну систему. Але вони можуть стати гарним надбанням, якщо ціна гарна або Ви мало їздите ;)


Діва (Вересень)

Автомобілі, збудовані під знаком Діви чудово поводять себе на трасі, але некомфортно почуваються у корках. Проблеми зі зчепленням — ось реальна неприємність, яка Вас чекає. Найкраще купувати з автоматичною коробкою передач.


Терези (Жовтень)

Ці автомобілі народжені для підлітків з “жорсткою хваткою” та водіїв, які люблять “поганяти”. Відмінна якість фарби, але купа витоків та брязкань — ось,що характеризує Терези.


Скорпіон (Листопад)

Ці авто поєднують у собі надійність, продуктивність і довговічність, можливо, найкраще ніж усі інші. Вони використовують більше палива, але все ж таки вважаються найкращим вибором для автовласників


Стрілець (Грудень)

Автомобілі-стрільці трохи боязливі та менш надійні. Доброю новиною є те, що ці автомобілі полюбляють поїздки на довгі відстані, тому підходять тим, хто захоплюється подорожами. Але будьте обережні — вони мляві в міській їзді.


Козеріг (Січень)

Бережись! Жахливий інтер'єр та передчасний знос шин зіпсують враження від усіх сильних сторін цього автомобіля. На нього Ви можете покластися. Автомобіль-козеріг — класний вибір, якщо Ви можете собі його дозволити.


Водолій (Лютий)

Автомобілі-водолії — спритні і надзвичайно надійні в заїздах на короткі відстані. Проблемою може стати іржа; показники приладової панелі деколи бувають неточні. Ці авто — чудовий вибір для тих, хто планує змінювати їх на нове кожні пару років.


Риби (Березень)

Ці автомобілі потребують більшого догляду ніж інші. Їх двигуни та трансмісії завжди досконалі, гальма бездоганні. Якщо Ви любите “возитися” ці своїм автомобілем, підбирати запчастини та самостійно змінювати нафту — це авто для Вас! 

вызов такси Биберево

Автоцентр "Хюндай на Липинського"

 
м. Львів, вул. Липинського,36  

тел. (032) 242-49-42

Пред
АКПП чи МКПП?
След
Hyundai випустив тизер нового автомобіля 2014 Elantra