Блог

Компания ООО «Хюндай Мотор Украина»

No. 264|2013-07-03

Компанія ТОВ « Хюндай Мотор Україна » відзначила восьмого міжнародний салон комерційних автомобілів TIR'2012 трьома подіями:
- Презентувала рестайлінгову версію універсального вантажного шасі HD 120 , традиційно представляє сегмент середньотонажні техніки для комерційних автомобілів Hyundai в Україні ;
 
- Заявила про вихід нових моделей H - 100 і Н- 1 (легка комерційна техніка ) і моделей HD 500 і HD 370S (сегмент важкої техніки ) у наступному році;
 
- Анонсувала запуск спеціальної фінансової програми придбання комерційної техніки Hyundai , розробленої спільно з ТОВ « УКРАЇНСЬКИЙ ЛІЗИНГОВИЙ ФОНД ». Дана програма дозволяє придбати вантажні автомобілі та автобуси Hyundai в лізинг на більш привабливих умовах.

Dsc 0586

Презентація універсального вантажного шасі HD 120 і нових для ринку України моделей H - 100 , HD - 370S і HD 500 була проведена на інноваційному стенді компанії ТОВ « Хюндай Мотор Україна ». Всі бажаючі могли ознайомитися з виставковим зразком шасі будь-якої моделі комерційної техніки Hyundai і отримати необхідну технічну та комерційну інформацію , спроектовану на інтерактивний світлодіодний екран.
 
Відвідувачі стенду HYUNDAI переконалися в різноманітності модельного ряду комерційних автомобілів Hyundai, а також у тому, що за допомогою додаткового обладнання та відповідних надбудов вантажні автомобілі Hyundai можуть бути використані для вирішення практично будь-якої транспортної задачі.

Dsc 0552

Крім того, під час виставки були проведені переговори з компаніями-постачальниками спеціального обладнання з метою створення ще більшої кількості рішень для користувачів комерційних автомобілів Hyundai. 
 
Окремо варто відзначити, що під час виставки були підписані протоколи про наміри з ведучою логістичною компанією, а також двома дистрибуторами продуктів харчування про поставку вантажних автомобілів Hyundai в різних модифікаціях.

Стенд HYUNDAI відвідав посол Республіки Корея в Україні Кім Ін-Цжун, а також представники української держави, профільних міністерств і відомств.

3 Y

Img 20121012 133123

Dsc 0521

ТОВ « УКРАЇНСЬКИЙ ЛІЗИНГОВИЙ ФОНД » працює на ринку лізингових послуг України з 2011 року. Головний офіс компанії розташований у Києві. Регіональні представництва компанії представлені в 8 містах України . ТОВ « УКРАЇНСЬКИЙ ЛІЗИНГОВИЙ ФОНД » є афілійованою компанією ВАТ « ВЕБ-лізинг » , найбільшої лізингової компанії Росії , СНД , країн Східної та Центральної Європи за обсягом нового бізнесу ( за даними одного з провідних рейтингових агентств на території СНД і Східної Європи « Експерт РА» за 2009-2011 рр. . та ренкінгу асоціації європейських лізингових компаній LEASEUROPE за 2010 рік). Сайт: hyundai solaris

Пред
Преміум седан Hyundai Equus було визнано найбільш універсальним
След
Компанія Hyundai Motor збере шанувальників футболу, щоб разом підтримати улюблену команду на Чемпіонаті Світу з футболу 2014 в Бразилії