Блог

Як правильно вибрати автомобіль

No. 152|2013-08-25

Як правильно вибрати автомобіль? Декілька простих порад для тих, хто вирішив змінити старе авто або планує купівлю свого першого автомобіля.


1. Ретельно дослідіть інформацію, яка стосується обраної компанії або моделі автомобіля. Ви можете це зробити за допомогою автомобільних сайтів, журналів, почитати відгуки та й запитати у знайомих. Чим більше даних та різних поглядів Ви зберете - тимкраще можна буде уявити повноцінну картину і зробити правильний вибір.
 

2. При купівлі автомобіля обов'язково дізнайтеся, скільки буде коштувати технічне обслуговування у сервісному центрі та якою є ціна матеріалів та запчастин. Важливо також поцікавитися, як часто проводиться сервісне обслуговування (у сучасних автомобілів - 15-20 км пробігу), на який час розповсюджується гарантія.
 
3. Треба зважати також і на такий фактор, як популярність автомобіля. Якщо Ви оберете ексклюзивну марку, моделі якої не надто поширені в Україні, то можуть бути складнощі з кваліфікованим сервісним обслуговуванням та знаходженням запчастин.   Можливо, їх треба буде замовляти з інших країн і доставка займе якийсь час. Поцікавтеся, чи є в даної марки офіційний сервісний центр у Вашому місті.
 
4. На що ще радимо звернути увагу - так це на розмір автомобіля. Всі знають, як іноді важко знайти місце для паркування у центрі Львова. Тож, якщо Ви купляєте авто для міста та щоденного користування - зверніть увагу на місткі універсали та й просто більш компактні моделі. Якщо ж Ви вирішите їздити на новому автомобілі за місто, у гори, на активний відпочинок - то, скоріш за все, кроссовер стане Вашим найкращим вибором.
 
Сподіваємося, що ці поради будуть для Вас корисними. Правильно обраний новий автомобіль служитиме довго та принесе багато радісних моментів своєму власникові. 
 
 
м. Львів, вул. Липинського,36  

тел. (032) 242-49-42

Пред
Connectivity Concept
След
Чому Hyundai?