Блог

Hyundai Elantra отримала нагороду "TOP SAFETY PICK +"

No. 155|2013-08-28

Hyundai Elantra 2013 отримала найвищу нагороду Американського страхового інституту дорожньої безпеки(IIHS).

Американський інститут вручає найвищу нагороду «TOP SAFETY PICK +» за результатами краш-тестів, що включають в себе лобові зіткнення з середнім перекриттям, з малим перекриттям, бокові удари і переворот. Також оцінюється робота ременів безпеки і підголівників при ударах ззаду.

 
За результатами тестів експерти відзначили високий ступінь безпеки і надійності автомобіля для водія і пасажирів: максимальне зміщення деталей кузова всередину склало 22 см в нижній частині дверної стійки, зміщення у верхній частині дверної стійки - 18 см і 15-17 см на рівні приладової панелі. Рульова колонка змістилася на 11 см у напрямку до водія. Ремінь безпеки допустив деяке відхилення голови і тулуба манекена вперед, але при цьому збоку шторка безпеки, фронтальна і бічна подушки безпеки спрацювали своєчасно і забезпечили достатню площу для захисту голови.
 
«Hyundai Elantra володіє великою площею бічних шторок безпеки, що й допомогло автомобілю отримати гідну оцінку у фронтальному тесті з малим перекриттям», - повідомив Девід Зубі (David Zuby), директор з досліджень IIHS.
 
 
м. Львів, вул. Липинського,36  

тел. (032) 242-49-42

Пред
Чому Hyundai?
След
Нова вантажівка Hyundai Xcient