Блог

Нова вантажівка Hyundai Xcient

No. 156|2013-09-02

Під знаком нової вантажівки Hyundai Xcient пройшла чергова конференція дистриб'юторів вантажних автомобілів Hyundai країн СНД і Східної Європи. Захід відбувся в липні цього року в м. Рига, Латвія. 

Дана подія була присвячена виходу на європейський ринок нової моделі важкої техніки Hyundai Xcient. Це частина великої промо програми з просування вантажівки Xcient на світовому ринку комерційної техніки. 

Перша презентація цієї вантажівки Hyundai відбулася в рамках Seoul Motor Show в березні 2013 року. Пізніше (в червні) була проведена презентація в Перу, в липні в Латвії і в серпні проведена конференція для дистриб'юторів Південно-Східної Азії, Близького Сходу у В'єтнамі з презентацією Xcient. 

Всі ці події свідчать про масштабність і серйозність планів Hyundai Motor Company. Адже, як заявила компанія Hyundai Motor Company, до 2020 року комерційні вантажівки Hyundai будуть посідати 2-е місце у світі за кількістю вироблених.

В рамках даного заходу ведуча консалтингова компанія HIS (США) і департамент стратегічного маркетингу Hyundai Motor Company (Південна Корея) провели круглий стіл, на якому висвітлили стан ринку середньо-і великотоннажних вантажівок країн СНД (у тому числі України) і Східної Європи, з урахуванням всіх внутрішніх і зовнішніх факторів (законодавство, входження країн в блоки і т.д.). Такий детальний підхід свідчить про серйозність намірів щодо виведення вантажівки Xcient на європейський ринок.

 
Понад 100 представників дистрибютор вантажівок Hyundai з СНД і Східної Європи мали можливість переконатися у високій якості нової вантажівки Hyundai Xcient. Враховуючи серйозність підходу, закономірним стало те, що вантажівка в різних модифікаціях (сідельний тягач, самоскид, універсальне вантажне шасі) абсолютно не поступаються європейським виробникам а за деякими навіть перевершує.
 
Ось основні характеристики, які стали галузевими стандартами та реалізовані у вантажівці Hyundai: 
Висота кабіни - 1895 мм.
Ширина спального місця в кабіні - 800 мм.
Багажне відділення - 1046 л.
Грузовик комплектується дизельними двигунами: 10-літровим H-двигуном, потужністю 420 к.с. в парі з 9 ступінчастою механічною коробкою передач і максимальним обертовим моментом 200kg / m і 12,7-літровий двигун Powertec 520, потужністю 520 к.с. з 12 ступінчастою коробкою і максимальним обертовим моментом 255kg / m.
Паливна економічність нових моделей збільшена на 7% порівняно з попередніми. Ще одна перевага нової моделі це збільшена довговічність деталей і компонентів за рахунок поліпшення якості їх виконання, а саме розвантажувальні пружини кабіни, дводискове зчеплення і пневматична підвіска, що робить вантажівка ще більш ефективним за рахунок зниження вартості технічного обслуговування.
 
Вантажівка Hyundai Xcient вводить нові стандарти на ринку комерційних автомобілів, а саме: вентильоване водійське сидіння в режимі холодне \ тепле повітря, кнопковий старт і телематична система 'BlueLink', яка включає в себе систему автоматичного повідомлення про аварію Automatic Crash Notification, програму допомоги на дорозі і систему екстреного зв'язку SOS Emergency Assistance.
Завдяки Blue Link водіям будуть доступні дистанційне керування замками дверей і запуску двигуна, дистанційне керування фарами і звуковим сигналом, можливість отримання щомісячного звіту про стан автомобіля і багато іншого.
Вантажівка Hyundai Xcient буде презентовано в Україні до кінця 2013 року. 
Нагадаємо, так само, що вантажівки Hyundai в Україні відрізняються відмінними технічними характеристиками, видатної надійністю, широкої сервісною мережею і доступною ціною.

Якщо у вас виникли будь-які запитання або вам необхідна додаткова інформація, звертайтесь безпосередньо у відділ по роботі з корпоративними клієнтами:

Спеціаліст по роботі з корпоративними клієнтами  Соболевський Назар

тел. (032) 242 49 42  моб. 050 371 46 03

nazar@autocompany.com.ua 

 

 
м. Львів, вул. Липинського,36  

тел. (032) 242-49-42

Пред
Hyundai Elantra отримала нагороду "TOP SAFETY PICK +"
След
Отримуй два квитки на вечірку CarFest!