Блог

Hyundai привіз до Росії Equus Limousine

No. 160|2013-09-19

Компанія Hyundai привезла на російський ринок подовжену версію седана Equus під назвою Limousine. Як сказано в офіційному повідомленні компанії, новинка була створена «за численними запитами клієнтів, що вже встигли оцінити всі видатні характеристики моделі».

Equus Limousine був розроблений на базі седана Equus останнього покоління. Колісна база і габаритна довжина автомобіля збільшилися порівняно зі стандартним на 300 мм і складають 5460 і 3345 мм відповідно. Седан оснащується 5,0-літровим двигуном V8 GDI потужністю 430 к.с., який працює в парі з 8-ступінчастою автоматичною трансмісією.

Технологічне наповнення салону Equus Limousine аналогічно максимальній комплектації Royal седана Equus, але має ряд доповнень. У їх числі - можливість регулювання як задніх крісел, так і крісла переднього пасажира за допомогою пульта на двері, висувна підставка для ніг, яка дозволяє прийняти максимально комфортне положення. Оснащення також включає в себе проекційний дисплей, світлодіодні фари, адаптивний круїз-контроль,  камеру заднього виду та інші опції.

На російському ринку Equus Limousine буде пропонуватися за ціною 3 млн 990 тис. рублів (приблизно 130 тис. у.о.) , що на 1 мільйон дорожче звичайної стандартної версії.

 

м. Львів, вул. Липинського,36  

тел. (032) 242-49-42

Пред
Новий Hyundai i10 представлено у Франкфурті
След
На вихідних у Львові пройшов парад наречених!