Блог

Концепт Genesis Coupe із 1000 к.с.

No. 163|2013-09-29

Hyundai у співпраці з Bisimoto Engineering підготувала концепт 1000-сильного Genesis Coupe , який буде показаний в рамках шоу автомобільного тюнінгу SEMA в Лос - Анджелесі в листопаді поточного року.

Концепція потужного купе буде символом міського автомобіля , на якому можна також кататися на треку.

Bisimoto Engineering обновила Hyundai Genesis Coupe обвісом , капотом з вуглецевого волокна , своїм силовим каркасом безпеки , і пофарбував автомобіль в новий колір під назвою « Electric Blue ».
В якості двигуна був обраний агрегат сімейства Lambda об'ємом 3.8 літра , який , за словами компанії , зарекомендував себе як надійний мотор , здатний витримати шукання тюнерів по збільшенню потужності.
Крім каркаса безпеки були встановлені амортизатори з витривалими койловерами та стабілізатор поперечної стійкості , нові диски на шинах Toyo Tires R888 .
Можна помітити, що і список змін , внесених в двигун і підкапотос досить таки великий . З'явилися і були модифіковані наступні компоненти: сталеві шатуни , ковані поршні , впускний клапан , форсунки , паливний насос , інтеркулер , масляний і паливний фільтри , свічки і котушка запалювання. У результаті віддача двигуна Lambda об'ємом 3.8 літра зросла до 1000 к.с.
В Україні стандартний Genesis Coupe пропонується з 250 -сильним дволітровим двигуном. На ринку Штатів модель також можна придбати з потужністю 348 к.с.
 
 
м. Львів, вул. Липинського,36  

тел. (032) 242-49-42

 

Пред
Hyundai відкрив новий тестовий центр в Європі
След
" Правильно " накачана шина - запорука безпечного руху