Блог

" Правильно " накачана шина - запорука безпечного руху

No. 164|2013-09-30

Покупка хорошої ризини , ще не означає , що Ви отримали 100% гарантії, безпеки та комфортної їзди. Як відомо, колеса мають властивість здуватися , лопатися та ін. При цьому ключовим елементом Вашої безпеки буде "правильний" тиск в шинах. Про нього ми сьогодні і поговоримо.
 
Для того , щоб зрозуміти наскільки ж рівномірно накачані колеса у вашому автомобілі , заміряйте тиск «холодної» шині. Це стан , коли автомобіль проїхав не більше 3 км з невеликою швидкістю . У разі перевірки тиску  "гарячьої " шині відніміть 0,3 бару від показань приладу .
 

Пам'ятайте:

Для кожного автомобіля є свої базові технічні вимоги і характеристики , тому правильним - буде той тиск, який вказано в документах.
 
Тиск повітря в шині визначає несучу здатність шини або максимальне допустиме навантаження на шину. Чим менший тиск - тим менша кількість кілограмів , здатних нести на собі шина і навпаки. Індекс навантаження шини (зазначений у маркуванні на боці шини) вказує на навантаження в кілограмах , при певному заданому тиску . Зменшення тиску в шині - знижує несучу здатність шини . Збільшенням тиску до деякої міри можна підняти несучу здатність , однак , ця процедура не виправдана для більшості легкових автомобілів.
 
 
м. Львів, вул. Липинського,36  

тел. (032) 242-49-42

 

Пред
Концепт Genesis Coupe із 1000 к.с.
След
Щасливі молодята