Блог

Hyundai Xcient стає все ближче.

No. 167|2013-10-03

У вересні поточного року в Москві (Російська Федерація ) відбулася міжнародна спеціалізована виставка комерційного автотранспорту ComTrans - 2013 . В рамках даного заходу пройшла довгоочікувана прем'єра в СНД нового покоління важкої техніки Hyundai XCIENT .

На виставці були представлені 2 моделі нового покоління: тягач з колісною базою 4х2 і Самоскидна шасі з колісною базою 6х4 . Нові машини отримали високу оцінку серед професіоналів вантажного ринку , а також були зроблені перші замовлення з боку споживачів вантажної техніки.

Крім того, новинка - вантажівка HD35 повною масою до 3,5 тонн з водійської категорією В ( старт продажів в Російській Федерації з 2014 року). Компактний , комфортабельний автомобіль з потужним двигуном екологічного стандарту Euro V 130 к.с. викликав великий інтерес серед відвідувачів виставки. Виставковий зразок HD35 був представлений з бортовою алюмінієвої євро- платформою з задніми дверцятами , тент- каркасом , посиленою передньою панеллю, а також із зсувною боковою шторою праворуч по ходу руху.

Чималий інтерес серед перевізників також викликала широка гама надбудов і варіантів переобладнання універсальних вантажних шасі Hyundai. На базі шасі HD78 також був представлений цікавий ізотермічний фургон - втектика , призначений для розвезення різносортних заморожених продуктів харчування , що вимагають кліматизацію в процесі перевезення .На базі шасі HD120 були представлені 2 моделі: з бортовою платформою з кранами - маніпулярною установкою і автопаливозаправником .Компанія ТОВ « Хюндай Мотор Україна » представляє всі перераховані вище моделі й модифікації комерційних автомобілів Hyundai на українському ринку і планує найближчим часом представити нове покоління важкої техніки XCIENT в Україні.

 

 
м. Львів, вул. Липинського,36  

тел. (032) 242-49-42

Пред
З 1 жовтня, у світлий час доби, громадський транспорт міста курсуватиме з увімкненим ближнім світлом фар!
След
Оновлений кросовер Hyundai ix35