Блог

«Хюндай Мотор Україна » визначила кращих консультантів з продажу в Україні

No. 175|2013-11-05

«Хюндай Мотор Україна » визначила кращих консультантів з продажу в Україні

31 жовтня поточного року компанія ТОВ «Хюндай Мотор Україна » , офіційний дистриб'ютор автомобілів ТМ HYUNDAI в Україні , провела першу Всеукраїнську олімпіаду професійної майстерності серед консультантів відділу продажів.
 
У початку 2013 року дистриб'ютором була впроваджена система комплексного навчання співробітників дилерських центрів , спрямована на підвищення професійного рівня консультантів відділу продажів. Після навчання компанія провела олімпіаду і підвела підсумки. Олімпіада проводилася в два етапи: он- лайн тестування і другий - вирішення практичних завдань .
 
93 консультанта з усіх міст України брали участь в онлайн- тестуванні , яке було розроблено згідно курсу навчання фахівців відділу продажів дилерської мережі Hyundai і згідно корпоративним стандартам Hyundai Motor Company .
 
Другий етап олімпіади - це оцінювання учасників олімпіади незалежними експертами під час проведення рольових ігор , пов'язаних з етапами продажів автомобіля. На фінальному етапі консультанти дилерської мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна » показували всі свої навички та досвід роботи з клієнтами. Завдання даного етапу - максимально відобразити реальні умови роботи консультантів і оцінити їх вміння правильно працювати з клієнтами.
 
Також фіналісти писали творчі роботи , в яких розкривали своє ставлення до бренду HYUNDAI ( «У чому для мене полягає цінність HYUNDAI » ) і робили презентацію дилерського центру , який вони представляли .
 
Володимир Клуб, консультант відділу з продажу автоцентру Хюндай на Липинського, увійшов в п'ятірку найкращих спеціалістів відповідно до результатів олімпіади.
 
Команда Хюндай щиро вітає Володимира з досягненням. Ми пишаємося своїми працівниками, командою професіоналів.
 
 
 
м. Львів, вул. Липинського,36  

тел. (032) 242-49-42

 
 
Пред
Автосалон "Хюндай на Липинського" розпочинає автомобільну інтернетизацію
След
Вулиця Коперника готова до відкриття