Блог

Вулиця Коперника готова до відкриття

No. 176|2013-11-07

Як повідомляють в ЛКП «Львівавтодор», 8 листопада, після 18:00 год. для руху транспорту відкриють .  на ділянці від . С. Бандери до повороту трамвайної колії. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Дорожнє покриття на .  повністю готове. Також укладені тротуари по правій стороні. Зараз ще тривають роботи на тротуарах та велодоріжці по лівій стороні  иці», - розповів заступник директора ЛКП «Львівавтодор» Євген Калитич.

За його словами, підрядник продовжує роботи з реконструкції . С. Бандери від . до перехрестя з . Чупринки.

«Водночас на . Городоцькій продовжують встановлювати трамвайні плити та брукувати  дорогу. ЇЇ за доброї погоди сподіваємось відкрити до кінця листопада. Дещо складніше тривають роботи на . Замарстинівській та Б. Хмельницького. Тут є ділянки, де вже встановлюють трамвайні колії, а є ділянки, де ще тривають роботи з інженерними мережами. Ці ділянки плануємо закінчувати у грудні», - додав Євген Калитич.

Нагадаємо, у межах співпраці міста з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж трамвайних маршрутів № 2 та № 6, цього року ремонтують . Бандери — .  на ділянці від . Чупринки до повороту трамвайної колії (музей «Русалка Дністрова»), . Городоцьку на ділянці від церкви Анни до ТЦ «Магнус», . Б. Хмельницького на ділянці від пл. Осмомисла до . Мулярської, . Замарстинівську на ділянці від . Мулярської до . Гайдамацької.

Джерело portal.lviv.ua

 

 
м. Львів, вул. Липинського,36  

тел. (032) 242-49-42

Пред
«Хюндай Мотор Україна » визначила кращих консультантів з продажу в Україні
След
Ми ділимося досвідом ведення успішного бізнесу із молоддю