Блог

Hyundai покращує якість обслуговування своїх клієнтів

No. 182|2013-11-20

 
Hyundai Motor Company , великий південнокорейський автовиробник , провів 10 -у Міжнародну Олімпіаду в Центрі підготовки технічних спеціалістів в Кореї.
 
В ході заходу технічні працівники Hyundai з усього світу показали свої професійні навички , взявши участь в різних змаганнях.
 
Img 10445
 
145 учасників з 54 країн зібралися в Кореї , щоб продемонструвати свої технічні навички в рамках змагання , схожого на Олімпійські ігри. Учасники подужали 6 тестів : один письмовий і п'ять практичних . Практичні завдання включали в себе : тест компонентів ( регулювання на знятому двигуні) , система шасі (тест проводився на автомобілі Santa Fe ) , система управління двигуном ( Sonata ) , електрообладнання автомобіля ( Elantra ) , автоматична коробка передач ( Grandeur ) .
 
Переможцем змагань став технічний спеціаліст із США , який отримав золоту медаль і винагороду у розмірі 5 000 доларів. Українські фахівці отримали спеціальні нагороди за чудові знання та навички з діагностики і ремонту автомобілів Hyundai ( Hyundai Excellence Skills Award ) .
 
Img 10437
 
На церемонії вручення нагород у штаб -квартирі Hyundai Motor в Сеулі Канг Ра Лі , член Ради директорів і керівник міжнародного підрозділу технічного обслуговування Hyundai Motor , прокоментував: « Висока якість технічного обслуговування - це найцінніше з того , що ми можемо запропонувати нашим покупцям , і таке серйозна подія дуже важливо для Hyundai. Компанія прагне стати найулюбленішим автомобільним брендом у світі , і одним із способів досягнення цієї мети є поліпшення якості обслуговування клієнтів ».
 
 
Пред
Акція на страхування автомобілів! КАСКО 2,8%
След
В світлі останніх подій Hyundai на Липинського вітає молодят на євромадані