Блог

Україна посіла третє місце у Міжнародній олімпіаді HYUNDAI

No. 186|2013-11-26

У Кореї визначені кращі консультанти з продажів HYUNDAI , серед яких український фахівець зайняв місце у трійці лідерів.
 
Img 4010
 
У листопаді поточного року вперше за історію бренду HYUNDAI в Сеулі (Південна Корея) проводилася Міжнародна олімпіада Hyundai серед консультантів відділів продажів , в якій брали участь 73 фіналіста (переможці локальних олімпіад ) з 41 країни світу.
 
Володарі першого і другого місць Всеукраїнської олімпіади Hyundai Олексій Соколенко та Олександр Михайлов були удостоєні високої честі представляти нашу країну на Міжнародному рівні, на Першій глобальній олімпіаді Hyundai.
 
Ib  9775
 
У теоретичній частині учасники змагалися у знанні історії , цінностей і філософії бренду Hyundai. У практичній частині конкурсанти повинні були професійно презентувати автомобіль, зважаючи на потреби клієнта.
 
В результаті, наш співвітчизник Олександр Михайлов, увійшов до трійки переможців олімпіади, зайнявши почесне 3-е місце. Кваліфіковані експерти Hyundai Motor Company високо оцінили знання навичок продажів автомобілів і винятковий рівень професіоналізму Олександра.
 
Ib  10793
 
Слід зазначити , що в січні 2013 року компанія ТОВ « Хюндай Мотор Україна » запустила програму навчання персоналу відділів продажів дилерських центрів Hyundai по всій Україні , по якій призер олімпіади проходив навчання . До слова, за 2013 відділом розвитку дилерської мережі було організовано більше 20 різних тренінгів, в ході яких було навчено 123 фахівця відділів продажів: консультанти, адміністратори, керівники та фахівці з корпоративних продажів.
 
 

У місті Львові, Автоцентр "Хюдай на Липинського"

вул. Липинського,36

тел. 242-49-42

 

узнать больше
Пред
У Кореї був офіційно представлений новий седан Hyundai Genesis
След
Hyundai випустить Tucson для шанувальників « Ходячих мерців»