Блог

Hyundai випустить Tucson для шанувальників « Ходячих мерців»

No. 187|2013-11-28

Hyundai випустить Tucson для шанувальників « Ходячих мерців»

Компанія Hyundai випустить спецверсію кросовера Tucson ( на європейському ринку продається під ім'ям ix35 ) для шанувальників серії коміксів і серіалу «Ходячі мерці» . Вихід новинки , яка з'явиться на ринку США з 2014 року , буде приурочений до десятирічного ювілею коміксів про нашестя зомбі.

Особлива модифікація Tucson отримає повний привід і 2,4 -літровий двигун потужністю 182 кінських сили. Зовні новинка відрізнятиметься від базових машин чорним забарвленням кузова з червоними вставками, рейлингами , іншими бризговиками , логотипами на кузові і елементах інтер'єру з назвою особливої ??версії . Крім того , разом з автомобілем буде запропонований спеціальний рюкзак з набором для « 72 -годинного виживання під час навали зомбі» .

До складу стандартного устаткування спецверсії увійдуть світлодіодні задні ліхтарі , двозонний клімат -контроль , навігатор і мультимедійна система з семидюймовим екраном , на якому при включенні буде спливати заставка " The Walking Dead ».

Раніше компанія Hyundai побудувала два тематичних концепт -кара на честь коміксів і серіалу «Ходячі мерці» . Автомобілі для виживання від нашестя зомбі створили на базі кросовера Santa Fe і хетчбека Veloster Turbo . Машини оснастили бензопилами на передньому бампері , великими лезами на всьому кузові , великокаліберним кулеметом і люком для кулеметника на даху , колючим дротом на стеклах. До складу амуніції також увійшли самурайські мечі , арбалет , вогнемет і бейсбольна біт з цвяхами.

У місті Львові, Автоцентр "Хюдай на Липинського"

вул. Липинського,36

тел. 242-49-42

 
Пред
Україна посіла третє місце у Міжнародній олімпіаді HYUNDAI
След
Hyundai E4U Egg Car