Блог

Hyundai E4U Egg Car

No. 188|2013-12-01

Автомобіль створений як особистий транспортний засіб і розрахований виключно на одну людину.

Hyundai E4U Egg Car 

Автомобіль створений як особистий транспортний засіб і розрахований виключно на одну людину. Двигун встановлений електричний і обертається він лише в одну сторону. У автомобіля немає приводної осі з колесами , є тільки пара маленьких опорних коліщаток. А замінником приводної осі виступає обертання півсферичного елементу , встановленого в підлозі. Задні коліщата не тільки не дають перекинутися апарату , а й виконують гальмівні функції , не даючи скотитися по ухилу . Завдяки тим же коліщаткам концепт Hyundai вміє повертати ( одне з коліс не крутиться ) . Якщо наводити аналогії , то коліщатка виконують функцію хвостового гвинта у вертольота.
 
Сферичний елемент обертається двигуном проти годинникової стрілки. Напрямок руху можна задати шляхом нахилу елемента ногами. У випадку строго горизонтального положення елемента апарат рухатися не буде. Тест -пілот компанії про управління відгукується як про незвичне, яке дається не відразу , необхідно якийсь час , щоб навчитися спрямовувати транспорт в потрібному напрямку.
 
Застосування такого рушійного елемента не нове , знавці обов'язково згадають радянський досвід. Конкретних характеристик Hyundai про свою свіжу розробку не повідомив. Мабуть , пов'язано це з тим , що концепт не піде в серійне виробництво , а був створений тільки для залучення уваги до компанії. Дійсно складно уявити , що в найближчому майбутньому у людей будуть такі " яйця " .
 
Всередині автомобіля видніється каркас , який , напевно, може вберегти від каліцтв худого водія в дощову погоду ( сидяче положення ) у разі зіткнення з великою людиною. Ще один плюс концепту - при управлінні руки водія вільні. Мінус - носиться на голові прозорий дах - скло автомобіля не зможе виконати функцію парасольки.
 
Hyundai E4U оснащений 500-ватним електромотором, який живить 24-вольтна батарея. Максимальна швидкість концепту масою 80кг становить 30 км / год.

перевозка негабаритных грузов

 

У місті Львові, Автоцентр "Хюдай на Липинського"

вул. Липинського,36

тел. 242-49-42

цена колеса в Санкт-Петербурге
Пред
Hyundai випустить Tucson для шанувальників « Ходячих мерців»
След
Автомобіль Hyundai ix35 Fuel Cell отримав екологічну нагороду в Туреччині