Блог

Автомобіль Hyundai ix35 Fuel Cell отримав екологічну нагороду в Туреччині

No. 189|2013-12-02

Компанія Hyundai Motor стала володарем престижної нагороди Green Steering Wheel за автомобіль ix35 Fuel Cell

Автомобіль Hyundai ix35 Fuel Cell отримав екологічну нагороду в Туреччині
 
Компанія Hyundai Motor стала володарем престижної нагороди Green Steering Wheel за автомобіль ix35 Fuel Cell , що працює на водневому паливі. Приз був присуджений журналом Auto Show , турецької версією знаменитого автомобільного видання Auto Bild .
 
 
Члени журі зробили вибір на користь Hyundai ix35 Fuel Cell не тільки завдяки передовим технологіям і широким можливостям автомобіля , але й тому , що він відображає майбутнє , що настало вже сьогодні . Hyundai Motor стала першим автомобільним виробником у світі , що почав серійне виробництво автомобілів на водневому паливі , наблизивши мрії про майбутнє до реальності.
 
Ондер Гекер , керуючий директор Hyundai Assan Туреччина , сказав: « Ця нагорода відзначає турботу компанії Hyundai про довкілля та використання в сучасних моделях альтернативного палива. Автомобіль ix35 Fuel Cell не поступається в практичності , потужності , безпеки і ходових характеристиках традиційному ix35 з двигуном внутрішнього згоряння , але при цьому не викидає шкідливі речовини в атмосферу. Я радий , що читачі Auto Show та експерти визнали переваги цього автомобіля. Виробництво ix35 Fuel Cell стартувало на початку 2013 року. До 2015 року воно буде розширено у зв'язку зі зростаючим попитом на модель , і новий безпечний для навколишнього середовища ix35 Fuel Cell буде доступний більшому числу покупців ».
 
Нагорода The Green Steering Wheel вручається в спеціальній номінації європейської автомобільної премії The Golden Steering Wheel за найзначніші досягнення в галузі екологічних інновацій . Переможців щорічно визначає професійне журі, що складається із спортивних гонщиків , техніків , автомобільних журналістів і конструкторів , а також 73 мільйонів читачів найбільшою в Німеччині щотижневої газети BILD am SONNTAG та автомобільного журналу AUTO BILD . Кандидати оцінюються згідно безлічі критеріїв , що враховують всі інновації та ноу -хау. Журнал Auto Show , турецька версія AUTO BILD , також брав участь у виборі переможців у кожній з категорій. Водневий Hyundai ix35 Fuel Cell отримав найвищу оцінку від читачів журналу і журі.
 
Перші 5 серійних автомобілів ix35 Fuel Cell надійшли в Лондон у липні 2013 року в рамках програми з розширення мережі водневих транспортних засобів столиці Великобританії . До 2015 року Hyundai планує виробити вже 1 млн автомобілів для реалізації в усьому світі.
 
 

У місті Львові, Автоцентр "Хюдай на Липинського"

вул. Липинського,36

тел. 242-49-42

 

Пред
Hyundai E4U Egg Car
След
Grandeur - це динамічний седан представницького класу від компанії Hyundai.