Блог

Grandeur - це динамічний седан представницького класу від компанії Hyundai.

No. 191|2013-12-04

 Grandeur - це динамічний  седан представницького класу від компанії Hyundai. 

 Стильна форма кузова і витончений дизайн добре поєднується з динамічним, потужним двигуном  об'ємом 3.0 літра  з безпосереднім вприском палива, потужністю 250 к.с., надійної автоматичної 5-східчастою трансмісією, енергоємної підвіскою і супер комфортним салоном. 
 
 
В базовій комплектації Hyundai Grandeur  наявні 7 подушок безпеки, включаючи захист колін водія, півавтоматичне паркування, круїз-контроль, який самостійно контролює дистанцію з автомобілями, що їдуть попереду і в разі необхідності зменшує швидкість , аж до повної зупинки.
 
 
Чудові експлуатаційні характеристики і найвищий рівень безпеки - це основні складові ексклюзивного седана класу люкс, яким є Grandeur. Це автомобіль вражає з першого погляду. Поєднує в собі розкіш, вишуканий стиль і витонченість в управлінні, автомобіль призначений для серйозних ділових людей, що віддають перевагу седани класу люкс і отримують задоволення від водіння. Цей автомобіль створений для того, щоб хвилювати серця справжніх любителів автомобілів. 
 
 
Прекрасна динаміка, система логічного керування коробкою передач, використання спеціальних вставок з антивібраційних і шумопоглинаючих матеріалів, що знижують рівень шуму до мінімальних значень, економічність у витраті палива і багато інші технічні нововведення повинні поставити цей автомобіль в один ряд із кращими седанами представницького класу.
 
 
Акція  до 13.01.14
 
 
 
 
вул. Липинського,36

тел. 242-49-42

 

Пред
Автомобіль Hyundai ix35 Fuel Cell отримав екологічну нагороду в Туреччині
След
Hyundai передав футбольному клубу Шахтар два автобуси