Блог

Шоу-кар Hyundai Intrado втілить нову стилістичну концепцію

No. 198|2013-12-12

Компанія Hyundai розповсюдила перші зображення концептуального кросовера Intrado, світова прем'єра якого відбудеться в березні наступного року на моторшоу в Женеві. Прототип стане першим автомобілем, виконаним в новій фірмовій стилістиці марки - Fluidic Sculpture 2.0.

Дизайн концепту розроблений європейським відділенням Hyundai під керівництвом Пітера Шрайера. Автомобіль буде побудований за новою виробничою технологією, яка за словами представників марки, «має потенціал змінити в майбутньому процес складання машин». Крім того, для прототипу планується використовувати надлегку платформу, детальна інформація про яку поки не розголошується, а також водневу силову установку.
 
У Hyundai стверджують, що силова установка Intrado компактніше і легше агрегатів, що використовуються на кросовері ix35 Fuel Cell. Цей вседорожнік оснащується 136 -сильним електромотором, що живиться від комплекту батарей ємністю 24 кіловат- години. Енергія для них виробляється в процесі хімічної реакції між воднем і киснем.
 
Чи буде випускатися серійний варіант Intrado, поки не повідомляється.
 
 
 
м. Львів, вул. Липинського,36  

тел. (032) 242-49-42

 

Пред
«Миколай шукає таланти»
След
Акція СТО! Тотальний мінус 30%