Блог

Компанія Google співпрацюватиме з Hyundai

No. 206|2014-01-07

Компанія Google офіційно оголосила про створення альянсу з найбільшими виробниками автомобілів, мета якого полягає в більш тіснішої інтеграції пристроїв на базі Android з бортовими системами автомобіля. Інформація про прийдешнє була опублікована ще в кінці минулого місяця.
 
До ініціативи Google, під назвою Open Automotive Alliance (OAA), приєдналися відомі автомобільні бренди, серед яких Hyundai. У число учасників також увійшов американський розробник процесорів Nvidia .
 
У Google вважають, що в сучасному світі велике значення має однаковий досвід користувацької взаємодії при роботі з обчислювальними пристроями різних типів. При цьому на сьогоднішній день існують і смартфони, і планшети, і ноутбуки, і настільні системи на базі Android, тоді як автомобільні системи випадають з цього списку.
 
«Сьогодні мільйони людей користуються смартфонами і планшетами на Android в своїх автомобілях. Однак при цьому вони не отримують належний рівень зручності, - сказав Патрік Бреді ( Patrick Brady ), глава по технічній розробці Android. - Правда, було б здорово, якби ви змогли взяти з собою в автомобіль улюблені програми і музику і використовувати їх за допомогою вбудованих засобів управління і бортового дисплея? Разом з нашими партнерами по OAA ми доб'ємося більш тісної інтеграції автомобілів з Android- пристроями, що дозволить підвищити безпеку і задоволення від водіння».
 
При цьому в OAA підкреслюють, що найважливішим пріоритетом для учасників альянсу є підвищення безпеки дорожнього руху. «Ми не хочемо, щоб водій під час керування транспортним засобом на що-небудь відволікався », - міститься на сайті альянсу.
 
Один з партнерів Google в новому починанні - німецька автомобілебудівна компанія Audi
 
У Google вважають, що вигоду від співпраці отримають і виробники автомобілів, і користувачі, і розробники додатків. Перші та другі - за рахунок більш тісної інтеграції найпопулярнішою в світі мобільної платформи, останні - завдяки можливості наділити свої додатки новими функціями.
 
Про те, що Hyundai будуть оснащувати свої автомобілі інформаційно -розважальними системами безпосередньо на Android, мова в заяві Google не йде.
 
Примітно, що Hyundai також погодилися інтегрувати в свої автомобілі підтримку функції голосового управління Apple Siri , якою оснащені iPhone і iPad. Відповідний анонс був зроблений рік тому. Siri - одна з функцій мобільної платформи Apple iOS, другий за популярністю після Android.
 
Як повідомили в Google, перші автомобілі з інтегрованою підтримкою Android, які будуть розроблені в рамках анонсованого партнерства, очікуються у продажу в кінці 2014.
 
 
 
м. Львів, вул. Липинського,36  
 
тел. (032) 242-52-02

 

тел. (032) 242-52-02
Пред
Оновлене тріо 2014 Hyundai Elantra отримали цінник
След
Седан Hyundai Genesis подружить з окулярами Google Glass