Блог

Hyundai хоче схрестити бензиновий і дизельний мотори.

No. 210|2014-01-13


Корейський автовиробник Hyundai приступив до робіт по створенню принципово нового двигуна, що працює на бензині, але за принципом дизельного мотора.

Новий двигун розроблятимуть в американському технічному центрі Hyundai спільно з вченими університету Вісконсіна і компанією Delphy. Новація двигуна буде в тому, що в ньому бензинова паливна суміш повинна запалати як на дизелі - тобто від стиснення. Відповідно, свічок запалювання в новому моторі вже не буде. Будуть і більш традиційні технології - безпосереднє уприскування палива і подвійний надув ( турбіна і механічний нагнітач ).

Першим двигуном, побудованим за новою технологією, має стати агрегат серії GDCI з робочим об'ємом 1,8 літра. Перші виміри тестового екземпляра показали, що віддача двигуна становить близько 180 к.с. За розрахунками творців, цей мотор повинен стати на 25 % економічнішим традиційних бензинових моторів. При цьому для досягнення найжорсткіших екологічних показників тут не потребується додаткового уприскування речовини, необхідної для дизельних моторів. Новинка буде тестуватись на моделі Sonata.

Автоцентр "Хюндай на Липинського"

 
м. Львів, вул. Липинського,36  
 
тел. (032) 242-52-02
 
 
 
Пред
Хюндай на Липинського оголошує про початок акції по реалізації обмеженої кількості VIP автомобілів
След
"Хюндай на Липинського" роздає дисконтні картки на знижки у більше ніж 20 закладах Львова