Блог

HYUNDAI про підвищення лояльності, підходу до поліпшення продажів і нової концепції

No. 219|2014-02-10

 
Наприкінці січня поточного року в Ялті, АР Крим компанія ТОВ « Хюндай Мотор Україна », офіційний дистриб'ютор автомобілів ТМ HYUNDAI в нашій країні, провела чергову Щорічну дилерську конференцію HYUNDAI, в якій взяло участь понад 90 осіб, представників дилерських центрів з усієї України.
 
У рамках конференції традиційно були підведені підсумки та досягнення минулого 2013 -го року, в ході обговорення яких були номіновані 6 компаній у таких номінаціях:
 
 
1 Дністер - сервіс Львів
За творчий похід по впровадженню соціальної активності в 2013-му році.
2 Автоберег Києв За високі досягнення з впровадження та дотримання корпоративних стандартів в 2013-му році.
3 Базис Авто Одеса
 За досягнення істотних результатів у розвитку персоналу дилерської компанії в 2013-му році.
4 Імперіал - Авто Донецьк За кращі показники і серйозні досягнення при виконанні сервісних кампаній Hyundai Motor Company в 2013-му році
5 Автотрейдінг - Одеса Одеса Кращий бізнес - партнер напрямку запасних частин і аксесуарів в 2013-му році.
6 Алекс восток Краматорськ За високі досягнення і кращі показники індексу задоволеності клієнтів Hyundai в 2013-му році.

Основною темою зустрічі стало обговорення перспектив подальшого розвитку бренду HYUNDAI в Україні. Крім планів продажів на 2014-й рік та інформації про новинки і оновлення в модельному ряду дилерської мережі була презентована нова концепція подання бренду HYUNDAI на найближчі п'ять років - GDSI (Global Dealership Space Identity ).

 
Концепція GDSI, яка відображає основні цінності Modern Premium для життя, буде знаходити відображення в архітектурному стилі, який виражає баланс між природою і технологією, де екстер'єр плавно і непомітно переходить в інтер'єр. А географія дилерського центру формується за принципом ландшафту, що створює міцну зв'язок атмосфери міста і середовища природи з різних точок зору.
 
Безумовно, що такий підхід у візуальному оформленні спричинить за собою і зміну в підходах до процесу продажу в цілому.
 
Не можна залишити і без уваги сервісний напрям щорічній конференції  в рамках якого були презентовані інноваційні програми для підвищення лояльності власників автомобілів Hyundai. На заході також було презентовано нову сучасна діагностична система для автомобілів Hyundai - GDS Mobile, яка складається з компактних діагностичних модулів і планшета з п / о Android 4 . Незважаючи на компактність , даний діагностичний прилад є дуже потужним і здатний детально продіагностувати будь-який автомобіль Hyundai.
 
В дилерській конференції взяли участь генеральні партнери ТОВ « Хюндай Мотор Україна », представники торгових марок Shell , Akzo Nobel і Nokian Tyres, які в свою чергу відзначили найактивніших дилерів і нагородили їх пам'ятними призами.
 
 

Автоцентр "Хюндай на Липинського"

 
м. Львів, вул. Липинського,36  
 

тел. (032) 242-52-02

 

Пред
Зимові акції 2014
След
GRANDEUR - premium class