Блог

Hyundai Santa Fe став переможцем у національній акції « Авторейтинг 2013 »

No. 221|2014-02-17

17 лютого поточного року відбулася офіційна церемонія нагородження переможців Всеукраїнської акції « Автомобіль року 2014 в Україні », в якій бренд HYUNDAI отримав гідну нагороду.
 
Hyundai Santa Fe став переможцем у національній акції « Авторейтинг 2013 » в номінації «Лідер продажів - середній кросовер ».
 
 
 « Santa Fe вже не перший рік отримує нагороди в « Авторейтингу » , і популярність цього автомобіля перевірена часом», - прокоментував Геннадій Четверухін, комерційний директор ТОВ « Хюндай Мотор Україна ». «Бренд HYUNDAI щорічно домагається визнання в різних рейтингах і світових конкурсах, представляючи споживачам свої кращі продукти. У нашій країні ми також отримували чимало нагород. На жаль, минулий рік був досить пасивний для HYUNDAI відносно новинок. Тим не менш, ми впевнені, що цього року HYUINDAI надолужить згаяне », - додав пан Четверухін.
 
 
Нагадаємо, що п'ятимісний Hyundai Santa Fe був представлений українській аудиторії в грудні 2012 року в чотирьох комплектаціях - Drive, Impress, Excellent і Top Navi. На вибір представлено дві версії: з 2,4- літровим бензиновим атмосферником, а також 2,2 -літровим турбодизелем як з механічною, так і з автоматичною трансмісіями.
 
 
До кінця березня в офіційній дилерській мережі HYUNDAI з'явиться семимісна версія Hyundai Santa Fe з дизельним двигуном.
 
 
Пред
GRANDEUR - premium class
След
Концепт-кар Hyundai Intrado! Нове покоління двигунів на водні