Блог

Концепт-кар Hyundai Intrado! Нове покоління двигунів на водні

No. 222|2014-02-25

На Міжнародному автосалоні 2014 в Женеві корейці покажуть концептуальну модель Hyundai Intrado. Це автомобіль, який втілює напрям розвитку автопромисловості - зручні, інтуїтивно зрозумілі транспортні засоби, які здатні задовольнити очікування активних ділових людей. Назва Intrado означає нижню частину крила літака, яка створює підйомну силу і дозволяє літаку злетіти.Концепт-кар створений європейської дизайнерською командою Hyundai. Матеріали і технології, використані в концепті, засновані на останніх тенденціях  авіаційної промисловості. Intrado оснащений силовою установкою нового покоління на водневих паливних елементах, які використовують літій- іонну батарею потужністю 36 кВт / год. Заправка авто буде займати всього кілька хвилин, а дальність подорожі буде тривати до 600 км. При роботі двигун концепт-кара виділяє лише воду.

Intrado - перший Hyundai, розроблений безпосередньо під керівництвом Петера Шрайера, що став на чолі дизайнерського центру Hyundai Motor Group в січні 2013 .

" Природний і чуттєвий , Intrado відображає відкритість, сприйнятливість до новизни і постійне оновлення бренду HYUNDAI. Автомобіль також показує прагнення Hyundai до того, щоб кожен власник і потенційний покупець знову і знову відкривали нові можливості бренду. Майбутній автомобіль логічний, симпатичний і утилітарний », - прокоментував пан Шрайер.

 

Пропонуємо також дізнатися про наші спецпропозиції по обслуговуванню Вашого автомобіля тут

 

Автоцентр "Хюндай на Липинського"

м. Львів, вул. Липинського,36  
 

тел. (032) 242-52-02

 
 
Пред
Hyundai Santa Fe став переможцем у національній акції « Авторейтинг 2013 »
След
Весняні акції СТО автоцентру "Хюндай на Липинського"