Блог

Презентація Tesla Model S, 28 березня!

No. 227|2014-03-23

До Львова заїхав перший електромобіль Tesla, який вже наробив багато шуму по всьому світу. Ця машина не тільки не вживає ні грама палива, але і не викидає шкідливих речовин в атмосферу. 

Отже, що ж із себе представляє Tesla Model S? Машину по праву називають унікальною. Справа в тому , що поки виробники автомобілів хваляться своїми електричними малолітражками , які можуть протягнути на одному заряді від 100 до 190 км . Tesla виробила в сфері електромашин справжню революцію. Судіть самі. Автомобіль може зірватися з місця і розігнатися до першої сотки всього за 4.4 секунди .

А це вже на рівні кращих спорткарів , які , до слова , спалюють у середньому по 20 літрів 95 -го бензину на сотку. "Тесла " у свою чергу необхідно всього лише 3,5 години контакту із звичайною розеткою 220 Вт  натомість отримаєте мінімум 390 км драйву. Якщо  їхати по рівній трасі, та ще й влітку, відстань може збільшитися до 502 км .

А це вже від Києва до Одеси. Але головне в Tesla - це дизайн. Поки інші автовиробники придумують " велосипед" і з конвеєра сходять не те машини, не те самокати, Tesla оснастила електроустаткуванням справжній VIP лімузин, який заставляє зупинятися не тільки перехожих, а й інших водіїв.

Наш автосалон запрошує у гості "колегу по цеху". Тому пропонуємо Вам унікальну можливість познайомитися із ним, 28 березня презентація Tesla Model S у нашому автосалоні. Тест-драйв-розіграш......запам'ятайте 28 березня 2014року, вул. Липинського,36. Початок о 16:00. 

Шансу познайомитися із цим автомобілем може у Вас більше не бути.

Запрошуємо!

за деталями телефонуйте (032)242-49-42

 

 
Пред
ОСІННІЙ РОЗПРОДАЖ! Лімітована кількість машин!!
След
Нова Hyundai Sonata дебютувала в Південній Кореї