Блог

Поліція зможе зупиняти авто електронними гарматами

No. 232|2014-04-16

Британська The Daily Telegraph повідомляє про пристрій, що поки офіційно не анонсується, але ініціатори ідеї позиціонують його як поліцейську новинку, покликану для затримання порушників правил дорожнього руху. Гармата дозволить зупиняти автомобілі на відстані і може базуватися як на автомобілях, так і на вертольотах.
 
запчасти Скания
 
 
В основі девайса буде лежати технологія « віддаленої зупинки» двигуна, яку належить мати блокування запалювання в двигунів і перекривання подачі топлива. Новінка повинна бути доступна тільки поліцейським відомствам і управлятися вона буде в координаційних центрах, контролюючих дорожній трафік. При цьому, ініціатори ідеї визнають, що розгорнути дану систему на дорогах Європи можна буде не раніше ніж через 10 років.
 
Британська газета пише, що в Лондоні у даної ініціативи є як прихильники, так і супротивники, які стверджують, що подібні « драконівські » заходи можуть привести до непоправних наслідків. Принцип дії пристрою буде заснований на направленому електромагнітному випромінюванні, яке разом з роботою двигуна відключає також і роботу інших електронних систем і в ряді випадків може зробити автомобіль некерованим на дорозі. Прихильники кажуть, що дана система дозволить дуже просто затримувати грабіжників магазинів і банків, а також затримувати неадекватних водіїв на дорогах, які представляють суспільну небезпеку.
 
 
Пред
CAR WASH SERVICE! Безкоштовна мийка для Вас.
След
Графік роботи у святкові дні