Блог

Українські імпортери припинили поставки до Криму автомобілів і запасних частин.

No. 238|2014-05-04

Українські імпортери припинили поставки до Криму автомобілів і запасних частин. Про це депутат Державної Ради РК, президент групи компаній « Автодель » Михайло Смолянов повідомив сьогодні на засіданні позачергової сесії кримського парламенту. За його словами , на сьогодні товарні запаси кримських автодилерів вичерпані. При цьому налагодити поставки з Росії поки не вдається.

тюнинг магазин

«На поточний момент склалася вкрай гостра негативна ситуація на внутрішньому автомобільному ринку Криму . Провокується не тільки стагнація , а й повна зупинка всього автомобільного бізнесу в Криму і в Севастополі. Припинено постачання автомобілів і запасних частин від імпортерів України , багато автопідприємства Криму і Севастополя закрили , працівники відправлені у відпустку без утримання » , - розповів Михайло Смолянов .
 
За його словами , все це загрожує закриттям сотні великих автопідприємств та іншими негативними наслідками, аж до того , що кримчанам найближчим часом можуть перестати надавати сервісно- ремонтне обслуговування їхніх автомобілів.
 
Виходом із ситуації , на думку Михайла Смолянова , може стати налагодження поставок з регіонів Росії .
 
Але на цьому шляху є складнощі. Світові автовиробники мають намір заборонити ввозити свої автомобілі на півострів. Про це повідомив Геннадій Пристром , генеральний директор міжнародного автомобільного холдингу «Атлант -М Україна ». «Це не просто чутки. Такий варіант дійсно обговорюють виробники. Імовірність того , що заборона на постачання автомобілів до Криму буде введено , - приблизно 90 % » , - пояснив глава компанії. За його словами, мова , перш за все , йде про заборону , який буде поширюватися на російських дистриб'юторів. «Українських туди і так не пускають » , - уточнив Пристром .
 
Не виключено , що кримським дилерам доведеться згадувати минулі часи і самим займатися поставками "сірих" авто . Правда , як до цього поставляться потенційні постачальники - поки не відомо. Але якщо в Азії ще вдасться щось купити , то з ринку США поставки до Криму будуть під пильним контролем. Можливим варіантом може стати перехід на торгівлю тільки автомобілями .
 
Як повідомляє AUTO- Consulting , в Криму продавалося до 5% від всеукраїнського ринку . В останній період обсяг збуту становив від 600 до 1000 авто щомісяця. В останні роки в Криму реалізовували близько 10 тис. автомобілів на рік.
Пред
Компакт i10 та інші новинки Hyundai у Франкфурті
След
Hyundai Автоспорт оголошує про повернення в команду тест-пілота Брайана Буфе