Блог

Hyundai Автоспорт оголошує про повернення в команду тест-пілота Брайана Буфе

No. 239|2014-05-04

Команда Hyundai Автоспорт оголосила , що цього року французький гонщик Брайан Буфе повернеться в команду в складі групи тест- пілотів. Буфе вже працював разом з молодою командою з Альценау над розробкою моделі Hyundai i20 ВКР перед її поверненням на Чемпіонат Світу з ралі FIA.
 
Професійні навички та здібності француза допоможуть команді Hyundai Motorsport провести ряд тестів з підготовки до сезону 2015 року, які відбуватимуться паралельно з серією попередніх випробувань перед етапами Чемпіонату світу поточного сезону.
 
Тут ви можете купить муп 351г – сучасний комунальний агрегат на базі трактора Беларус-82.1
 
Команда Hyundai Автоспорт також оголосила про свою участь у Ралі Антіб Кот- д'Азур , четвертому етапі Чемпіонату Франції , яке стане дебютом Буфе в команді в 2014 -му році. Участь у французькому ралі - можливість протестувати Hyundai i20 ВКР на твердому покритті напередодні асфальтових етапів WRC , які пройдуть пізніше цього року. З метою зібрати важливі дані і показники в умовах змагання на цьому покритті Hyundai Автоспорт виставить на Ралі Антіб Кот- д'Азур одну тестову машину Hyundai i20 WRC .
 
Директор команди Мішель Нандан повідомив: « Ми раді поверненню Брайана в команду, враховуючи чудові результати його роботи з нами в минулому році. Ми давно це обговорювали і вирішили , що він безумовно заслуговує місця в команді. Він буде брати участь у різних випробуваннях протягом усього року в процесі підготовки до сезону 2015 , і я впевнений , що він знову дуже нам допоможе. Ми вирішили взяти участь у Ралі Антіб Кот- д'Азур в наступному місяці , щоб обкатати нашу машину на твердому покритті і протестувати деякі компоненти до асфальтових етапах другої половини сезону в умовах змагання , а не в традиційних тестових умовах. Переможець Ралі Антіб і фахівець з даного дорожньому покриттю Брайан - ідеальний пілот для цього випробування ».
 
Буфе і його штурман Ксав'є Пансері є триразовими чемпіонами Польщі та підкорили Чемпіонат Франції з ралі в 2010 році. Буфе і Ксав'є чудово виступили на легендарному Ралі Монте- Карло в цьому році, яке вони вже вигравали в 2011 році , коли воно було частиною Міжконтинентального першості з ралі IRC , а також стали переможцями найпрестижнішого етапу Тур де Корс (Чемпіонат Європи з ралі) в 2013 році. Величезний іспитательская досвід француза і його колишня робота з Hyundai Автоспорт роблять його ідеальним доповненням поточного складу команди.
 
Брайан Буфе зазначив, що дуже радий знову стати частиною команди Hyundai Motorsport. «У нас було дуже плідну співпрацю в 2013 році, і я радий , що воно продовжиться і цього , - говорить спортсмен. - Я візьму участь у деяких тестах команди в цьому сезоні і докладу максимум зусиль , щоб допомогти їй підготуватися до сезону 2015 Я з радістю поділюся своїм досвідом і знаннями , надам самі докладні консультації »..
 
Брайан Буфе висловив подяку команді Hyundai Автоспорт за надану довіру і можливість сісти за кермо Hyundai i20 ВКР на Ралі Антіб в гонці , яка стала тріумфальної для пілота в 2006 році і , за його визнанням , незмінно приносить йому величезне задоволення.
 
Ралі Антіб, яке проводиться на французькому Лазурному березі 30-31 травня, задіє деякий траси Ралі Монте -Карло. Маршрут включає 12 спецділянок ( два проходи по шести ділянках) які в сумі складають 212 кілометрів.
Пред
Українські імпортери припинили поставки до Криму автомобілів і запасних частин.
След
Акція для власників Хюндай із області, що небули на СТО більше року.