Блог

Компанія Hyundai Motor бере участь у демонстрації водневих паливних елементів

No. 241|2014-05-08

 

Компанія Hyundai Motor третій рік поспіль бере участь у демонстрації водневих паливних елементів за підтримки Європейської комісії.

Модель ix35 Fuel Cell компанії Hyundai Motor третій рік поспіль вибирається для демонстрації реальних переваг водневої технології за підтримки Європейської комісії.
 
ix35 Fuel Cell - перша в світі серійна модель електромобіля з водневою технологією ( FCEV ). Два автомобілі ix35 Fuel Cell будуть використовуватися протягом 2014 членами Європарламенту, Європейськими комісарами, офіційними особами Євросоюзу та іншими чиновниками в Брюсселі.
 
Компанія Hyundai Motor надає водневі автомобілі спільному підприємству « Паливні елементи і водень » ( FCH JU ) з жовтня 2011 року. За останні два роки моделі ix35 Fuel Cell були показані відповідальним особам Євросоюзу, акціонерам і широкої громадськості в рамках ряду демонстраційних тест- драйвів та масових заходів по всій Європі.
 
Лім Бюн Квон, президент європейського підрозділу Hyundai Motor, зазначив: «Той факт, що третій рік поспіль вибір падає на модель Hyundai ix35 Fuel Cell, підкреслює новаторський підхід творців цього автомобіля та екологічно - чисте паливне рішення. Компанія Hyundai Motor спільно з FCH - JU продовжить роботу над просуванням переваг водневої технології ».
 
« Наочність водневої технології в готовому продукті одночасно з можливістю особисто сісти за кермо автомобіля на водневих паливних елементах вкрай важливі для того, щоб ключові акціонери зрозуміли, що воднева технологія - це технологія сьогоднішнього дня», - заявив Берт Де Кольвенер, виконавчий директор спільного підприємства з водневим паливним елементам.
 
Моделі Hyundai ix35 Fuel Cell вже здаються в лізинг приватним і громадським автопаркам переважно в Європі, де Євросоюз розробив водневу «дорожню карту » і ініціював будівництво водневих заправних станцій. Влада в Данії, Франції, Німеччини, Швеції та Великобританії вже отримали в своє розпорядження автомобілі ix35 Fuel Cell.
 
У квітні 2014 компанія Hyundai Motor оголосила про свої плани надати 75 автомобілів ix35 Fuel Cell в рамках найбільшого в історії загальноєвропейського проекту з популяризації пасажирського автомобіля з водневої паливної технологією . Проект « Водень для Інноваційних Автомобілів » ( HyFIVE ), фінансований партнерством FCH JU, забезпечить машинами Больцано ( Італія ), Копенгаген ( Данія ), Інсбрук ( Австрія ), Лондон ( Великобританія ), Мюнхен і Штутгард (Німеччина). В рамках проекту існуюча загальноєвропейська воднева заправна інфраструктура буде істотно розширена, що надасть більший вибір і зручність раннім прихильникам водневої технології.
 
Модель Hyundai ix35 Fuel Cell являють собою кульмінацію програми з розробки водневих паливних елементів, яка почалася в 1998 році і продовжується в спеціалізованому центрі компанії на базі власного Дослідницького Інституту екологічні технології в Кореї. У січні 2013 року компанія стала першим автовиробником в світі, що почав серійне виробництво автомобілів, що працюють на водневому паливі, підтверджуючи свою позицію світового лідера в розробці водневої технології.

музыка в машину

 

 
АДРЕСА: 79019, М. ЛЬВІВ, ВУЛ. ЛИПИНСЬКОГО 36
ТЕЛ: (032) 242 49 42
ТЕЛ. СТО: (032) 242 52 02
Пред
Акція для власників Хюндай із області, що небули на СТО більше року.
След
У Мережі розкрили «молодшого брата» Hyundai ix35