Блог

Нові Hyundai Santa Fe та ix35

No. 248|2014-05-13

"Мисливці за сенсаціями " , які практично цілодобово чергують біля траси Нюрбургрінг , змогли зняти на автодромі прототип нового покоління кросовера Hyundai iX35.
 
 
 
На опублікованих в Інтернеті " шпигунських " фотографіях Hyundai ix35 помітні обриси нової решітки з поперечними планками, вузьку головну оптики зі світлодіодними вставками, модернізований корпус зовнішніх дзеркал. У задній частині кузова на знімках частково видно видозмінені LED- фари і контур нового бампера з двома трубками вихлопної системи. До зовнішніх стилістичних особливостей машини можна також віднести похилий дах з антеною типу " акулячий плавник" , рельєфні арки коліс і вихідну віконну лінію.
 
 
 
Hyundai ix35 другого покоління передбачається комплектувати бензиновими моторами в діапазоні потужності від 140 до 170 к.с. і дизельними агрегатами, які розвивають від 116 до 184 "коней". У деяких країнах компактний " паркетник " буде доступний і з водневою силовою установкою.
 
 
 
На другому році життєвого циклу покоління Hyundai Santa Fe південнокорейський автовиробник приступив до ходових випробувань рестайлінгової версії.
 
 
Перші " шпигунські" фотографії прототипу оновленого Hyundai Santa Fe були зроблені під час тестів моделі на території Німеччини, де у концерну розташований європейський науково -дослідний центр. Зміни, що відбулися в зовнішності рестайлінгового " ??паркетника ", мають точковий характер. Як пише видання WCF, дизайнери злегка освіжили грати радіатора, бампери, удосконалили головну оптику і змінили задні ліхтарі.
 
 
Нові двигуни в лінійці оновленого кросовера, швидше за все, не з'явиться. Hyundai обмежиться модернізацією нинішніх силових агрегатів, які інженери зроблять трохи економічніше і екологічніше. В Україні модель сьогодні реалізується з дизельним 197 -сильним "двигуном" об'ємом 2.2 літра і 3.3- літровим бензиновим мотором потужністю 271 к.с. Обидві установки поєднуються з системою повного приводу і автоматичною коробкою передач, що нараховує шість ступенів.
 
Новий Hyundai iX35 та рестайлінговий Hyundai Santa Fe, як пише видання WCF, покажуть громадськості восени 2015 року.

 

Про те як продовжити життя вашим шинам знає інтернет-магазин шин http://shinikiev.com.ua

Пред
Спеціальна ціна на Hyundai Tucson
След
Світова історія бренду Hyundai