Блог

Попри штормове попередження, у Львові таки покажуть ретро-автомобілі

No. 261|2014-05-13

 
Сьогодні колонна ретро-автомобілів від львівської Ратуші стартує до Польщі. О 18.00 усі, хто не боїться львівського дощу, приходьте на площу Ринок.

Як повідомили у Львівській міській раді, водії ретро-авто поїдуть до Жешува та Варшави, аби запросити поляків на фестиваль ретро-автомобілів, який відбудеться 27-29 червня у Львові.

Нагадаємо, минулого року Леополіс Гран Прі відвідали більше 300,000 гостей з України, країн ЄС (Польща, Чехія, Угорщина, Швейцарія, Литва, Німеччина, інші), США, Росії та Австралії. В цьому році організатори очікують, що фестиваль відвідає близько 500,000 осіб. 

Все для авто

Минулого року Андрію Садовому так сподобався фестиваль ЛеополісГран Прі, що він не втримався та випробував авто сам.

Давайте пригадаємо як у Львові відбулось відкриття фестивалю ретро-автомобілів.  «Хочу побажати, щоб ви отримали все, заради чого ви сюди приїхали. Кожен мав ціль – хтось приїхав на фестиваль, хтось трошки погазувати, себе показати, подивитись наше славне місто», - розповів Василь Ростоцький, командор фестивалю.

У межах Леополіс Гран Прі пройшли міжнародний автопробіг історичних автомобілів, автомобільний парад-карнавал та театрально-костюмований конкурс Елеганції. Головною подією є автомобільні шоу-перегони історичною трасою «Львівський трикутник». У програмі фестивалю були, окрім автоперегонів – дитяче автомобільне свято, екскурсійно-навігаційний квест, семінари для журналістів спеціалізованих автомобільних видань. Змагання проходили за правилами Міжнародної федерації старожитніх автомобілів (FIVA) та входять до офіційного календаря Автомобільної федерації України (ФАУ). Цього року глядачі зможуть побачити близько 200 ретро-автівок різних років випуску.

Пред
Про салон
След
У Львові затримали автомобіль, ймовірно, з вибухівкою