Блог

Компанія Hyundai Motor збере шанувальників футболу, щоб разом підтримати улюблену команду на Чемпіонаті Світу з футболу 2014 в Бразилії

No. 265|2014-05-27

Компанія Hyundai Motor, офіційний партнер Чемпіонату Світу з футболу 2014 в Бразилії, сьогодні оголосила п'ять міст, де будуть облаштовані парки вболівальників, в яких шанувальники футболу зможуть разом розділити пристрасть і азарт самого популярного спортивної події у світі.
 
восстановление подушек безопасности airbag
 
За сформованою традицією під час проведення великих турнірів компанія Hyundai Motor запросить тисячі любителів футболу в свої найпопулярніші Парки уболівальників. Тут вони зможуть разом вболівати за свої команди з друзями та сім'ями перед величезними екранами, які транслюватимуть матчі в прямому ефірі. Облаштовані в п'яти великих містах світу - Берліні ( Німеччина ), Мадриді ( Іспанія ), Торіно ( Італія ), Сараєво (Боснія і Герцеговина) і Сіднеї ( Австралія ), парки допоможуть вболівальникам зануритися в неповторну атмосферу головного футбольного свята.
 
За весь час роботи Парків вболівальників від компанії Hyundai Motor, вперше відкрилися в 2006 році під час Чемпіонату Світу з футболу в Німеччині, насолодитися прекрасною грою в компанії друзів і інших уболівальників змогли більш ніж 10 млн шанувальників футболу.
 
«Ми з великим піднесенням відносимося до повернення Парків вболівальників від компанії Hyundai Motor, які є однією з ключових і знакових програм компанії Hyundai Motor в рамках Чемпіонатів Світу з футболу», - заявив Їм Так -Ук, Віце -президент Hyundai Motor Company. «Зокрема, ми очікуємо, що наші нові цифрові ініціативи дозволять більш тісно спілкуватися відвідувачам Парків уболівальників і виведуть відчуття від гри на новий рівень».
 
Любителі футболу по всьому світу тепер зможуть ділитися своєю пристрастю в мережі Інтернет за допомогою нової програми компанії Hyundai Motor під назвою « Pin My Fan Park » (дослівно « Відзначити мій Парк вболівальників» ), яка є частиною мережевих сервісів, доступних на мікросайті компанії, присвяченому чемпіонату Світу ( http://worldcup.hyundai.com ). Новий інтернет -портал надає вболівальникам можливість підтримати свою команду і продемонструвати свою пристрасть до гри, розміщуючи повідомлення, музичні добірки, фото і відео. Крім цього, там же вони зможуть грати в ігри і отримувати призи.
 
Крім того, компанія Hyundai Motor недавно запустила свій телевізійний рекламний ролик, приурочений до Чемпіонату Світу з футболу, за участю посланців бренду Hyundai Ікера Касільяса, Рікардо Кака і Оскара. Ролик вже доступний на мікросайті компанії Hyundai Motor за адресою http://worldcup.hyundai.com, а незабаром там також з'являться ексклюзивні кадри зі зйомок цього рекламного ролика.
 
У кого как ведет себя мот с шинами мецлер на мокром асфальте, чо скажете?  
Пред
Компания ООО «Хюндай Мотор Украина»
След
Відпочивай активно з Хюндай на Липинського