Блог

HYUNDAI була названа однією з найбільш якісних марок

No. 270|2014-06-22

Американська компанія J.D. Power and Associates * представила новий рейтинг надійності продукції провідних автомобільних брендів - Initial Quality Study 2014. Бренд зайняв 4-е місце в цьому рейтингу, піднявшись на 6 позицій порівняно з минулим роком. 
 
Elantra, Accent і Genesis отримали найвищі нагороди у своїх сегментах, Sonata і Santa Fe посіли друге місце серед найбільш надійних авто у своєму класі, і EQUUS став володарем третього місця.
 
 
 
Даний рейтинг IQS (Initial Quality Study 2014) являє собою графік відносної якості автомобілів. Дані рейтингу засновані на опитуваннях, які проводяться експертами серед власників нових автомобілів. Отримані дані систематизують і надають у вигляді відносного графіка - кількість несправностей на 100 автомобілів.
 
У рамках дослідження було опитано близько 86 тис / американських автомобілістів. Їх попросили назвати несправності, з якими їм довелося зіткнутися протягом перших 90 днів експлуатації автомобіля. Кількість поломок і нарікань на 100 проданих машин скоротилася з 106 до 94.
 
 
 
"Отримання IQS нагород в абсолютно різних сегментах свідчить про те, що серйозно займається якісною складовою всього модельного ряду, а не тільки преміум-сегмента», - заявив Дейв Зучовскі, президент і генеральний директор американського підрозділу корпорації Motor America. "Сьогоднішні нагороди - це відображення кропіткої праці всієї команди і в Кореї, і в Сполучених Штатах», - додав глава північноамериканського представництва .
 
* J.D. Power and Associates - американська консалтингова компанія, яка вивчає якість продукції, поведінка покупців і різні споживчі переваги.

 

Пред
Дизайнер Hyundai розказав про майбутні машини
След
Мийкодень повертається! -30% на мийку