Блог

Hyundai став масовим брендом № 1 в дослідженні APEAL компанії JD POWER

No. 275|2014-07-27

Аналітичне агентство JD Power назвало Hyundai Accent 2014 найбільш привабливою пропозицією в сегменті компактних автомобілів згідно з дослідженням Automotive Performance, Execution and Layout (APEAL). Hyundai також став кращим масовим брендом в авторитетному рейтингу якості нових автомобілів Initial Quality StudySM (IQS) 2014. Таким чином, компанія Hyundai - перший автовиробник, чиї моделі зайняли верхні рядки рейтингів APEAL і IQS в один рік. 
 
Дослідження APEAL проходить в 19-ий раз і вивчає відгуки власників про дизайн, технічному оснащенні, ергономіці і їздових характеристиках їх нових автомобілів. Транспортні засоби та бренди оцінюються за 1000-бальною шкалою. 
 
Всього лише місяць тому в рейтингу JD Power IQS Hyundai зайняла перше місце серед масових брендів, а моделі Genesis, Elantra і Accent отримали премії у своїх сегментах. У дослідженні APEAL цього року Hyundai знову опинилася на верхній сходинці серед масових брендів, а в загальному рейтингу всіх брендів поліпшила свої позиції на 5 рядків і стала 13-ою. 
 
«Ми дуже задоволені визнанням, яке модель Accent отримала в дослідженні APEAL JD Power цього року, - заявив віце-президент з корпоративного та продуктового планування Hyundai Motor America Майк О'Брайен. - Це особливо радісно, враховуючи те, що всього місяць тому ми показали кращі за весь час результати в рейтингу IQS ». 
 
Крім того, в умовах жорсткої конкуренції модель Sonata 2014 стала третьою серед седанів бізнес-класу, набравши 819 балів і поступившись автомобілю, який посів друге місце, всього 2 бали. Hyundai Veloster зайняв другий рядок в сегменті компактних спортивних автомобілів. «Ми очікуємо, що наступного року нова Hyundai Sonata 2015 модельного року матиме ще більший успіх», - додав О'Брайен. 
 
Таким чином, цього року Hyundai показала свій кращий результат за період присутності бренду в дослідженні APEAL. 
 
 
Пред
Перший в Україні власник Hyundai Genesis нового покоління.
След
Знайомство з Hyundai ix25