Блог

Знайомство з Hyundai ix25

No. 276|2014-07-27

В інтернеті опинилися представлені перші фотографії серійного варіанту компактного корейського кроссовера Hyundai ix25 без захисного камуфляжу. Нагадаємо, що модель вперше була показана в рамках Пекінського автосалону в статусі прототипу. 

 
Зовнішність моделі на тлі концепту практично не змінилася, машина пропонує ту ж оптику зі світлодіодними ходовими вогнями і аналогічну радіаторну решітку. У салоні виділяється наявність великого дисплея управління мультимедійною системою і багатофункціональне кермо. У цілому ж авто є практично точною копією прототипу, що підтверджується мінімальними термінами появи серійної версії. 
 
Очікується, що корейський автомобіль для покупців у Китаї буде доступний тільки з атмосферними двигунами об'ємом 1,6 і 2,0 літра, потужність яких поки не повідомляється. Єдиною доступною трансмісією виявиться механічна КПП на шість швидкостей. Привід буде як передній, так і повний. 
 
Новий кросовер буде не тільки найбільш компактним у модельному ряді компанії Hyundai, але і найбільш доступним з точки зору ціни. Мінімальна вартість позашляховика на китайському ринку буде починатися з позначки в 140 тисяч юанів, що відповідає 22 тисячам 600 доларам. У Піднебесній дилери почнуть реалізацію Hyundai ix25 в жовтні нинішнього року. 
 
Поки модель орієнтована виключно на китайський ринок, але не виключено, що дещо пізніше модель перетвориться в глобальний проект для більшості світових ринків. У такому разі версія для Європи отримає нові силові агрегати, включаючи дизельні двигуни і турбомотори невеликого обсягу.
Пред
Hyundai став масовим брендом № 1 в дослідженні APEAL компанії JD POWER
След
Офіційне звернення