Блог

Дружба Hyundai з зомбі, виражена у спонсорстві серіалу The Walking Dead і випуску спеціальних серій машин, пішла компанії на користь.

No. 282|2014-08-12

 
Не так давно Hyundai представив спеціальну зомбі-версію кросовера Tucson, і ось вже маркетологи компанії звітують в успіху акції. Все почалося з того, що корейський автовиробник став спонсором серіалу The Walking Dead. Стів Шеннон, віце-президент компанії з маркетингу говорить, що керівництво мало сумніви, чи не стане зомбі поганою асоціацією з машинами марки, і до останнього не вірили в успіх. Нагадаємо, що спеціальне видання Tucson дебютувало в Лос-Анджелесі в листопаді. 
 
Наступним роль борця з зомбі на себе приміряє кросовер Sante Fe. Про комерційний успіх заходу говорить той факт, що фірмовий додаток на смартфони скачали більш 500000 чоловік, а зробити це можна тільки з сайту корейського автовиробника. Це значить, що понад півмільйона людей не просто побачили рекламу, а й отримали інформацію про машини. Цікаво, що все ж за контрактом Hyundai забороняє використовувати свої машини в дуже жорстоких кривавих сценах, і тим більше здійснювати акти насильства в самих автомобілях.
Пред
ПРОПОНУЄМО ВАШІЙ УВАЗІ АВТО 2013 року, що є в салоні.
След
Авторитетна американська консалтингова компанія «JD Power» відзначила три моделі