Блог

Авторитетна американська консалтингова компанія «JD Power» відзначила три моделі

No. 283|2014-08-21

Авторитетна американська консалтингова компанія «JD Power» відзначила три моделі Hyundai - GenesisElantra і Accent - вищою нагородою за якість (кожен автомобіль отримав нагороду в своєму сегменті). 

В цілому ж компанія Hyundai виявилася на четвертому місці за критерієм «первинну якість», тоді як минулого року компанія зайняла 10 місце. Серед автомобілів, що не входять в преміум-сегмент, #Hyundai отримала найбільше балів. Шість моделей компанії займають позиції в лідируючій трійці в своєму сегменті, в тому числі на рахунку Hyundai два других місця (Santa Fe і Sonata) і одна третя (Equus). Результати цього року показують, що Hyundai вже в третій раз за останні 10 років отримує найвищу оцінку серед автомобілів, що не відносяться до преміум-класу, і, крім того, компанія втретє опинилася в четвірці лідируючих брендів за загальною сумою балів. 

Нагорода присуджується компанією «JD Power» за результатами дослідження первісного рівня якості (Initial Quality StudySM, або IQS). Цього року дослідження IQS проводилося вже в 28-ий раз. За ці роки воно стало ключовим показником в автоіндустрії, що допомагає визначити рівень якості машини в перші 90 днів її експлуатації.

Пред
Дружба Hyundai з зомбі, виражена у спонсорстві серіалу The Walking Dead і випуску спеціальних серій машин, пішла компанії на користь.
След
Додаткова 10% знижка на ТО