Блог

Hyundai Elantra вже більше мільйона

No. 291|2014-11-02

Світові продажі Hyundai Elantra перетнули 10-ти мільйонний рубіж  Зовсім недавно був проданий 10-мільйонний автомобіль Hyundai Elantra, який на деяких ринках представлений під назвою Avante. Модель стала першою в історії HYUNDAI і однією з 10 автомобілів в історії автопрому, яка досягла таких висот з продажу: 10-мільйонниа відмітка в глобальному масштабі.    

Hyundai Elantra була представлена ??24 роки тому. З моменту появи моделі в 1990 році в середньому такого результату вдалося досягти завдяки продажу 420000 авто щорічно або 1100 щоденно. Ця історична відмітка, безперечно, свідчить про те, що Elantra стала дійсно популярним автомобілем, який не тільки має привабливий дизайн, а і є функціональним помічником для багатьох водіїв.   

П'яте покоління моделі продовжує зоряний шлях Elantra, який підтверджується численними світовими нагородами, серед яких кращий показник в своєму сегменті в рейтингу надійності Initial Quality STUDYSM (IQS) за версією впливового американського агентства JD Power 2014 US. У 2012 році модель отримала звання "Північноамериканський автомобіль року", Autobest в Європі, а також стала національним «Автомобілем року» в Південній Африці та Канаді.

Вартість Hyundai Elantra та комплектації, що доступні, обирайте натиснувши тут

Пред
Якою є вартість бренду Hyundai у 2013 році
След
Знижки на автомобілі Hyundai.Діють до 31 грудня