Блог

HYUNDAI "приручив" Каннських левів.

No. 320|2015-06-30

Новаторська рекламна кампанія HYUNDAI на міжнародному фестивалі реклами «Каннські леви 2015» завоювала три Бронзових лева в престижних категоріях «Film Craft», «Direct» і «Outdoor». Цей фестиваль є найбільш значущою подією в галузі створення реклами в світі.
«Послання у космос» розповідає історію про те, як компанія HYUNDAI допомогла 13-річній дівчинці відправити послання своєму батьку- астронавта. Задіявши 11 автомобілів Hyundai Genesis, було написано повідомлення, площею близько 5,5 кв. км, яке було помітно з міжнародної космічної станції, де знаходився батько дівчинки. Також, компанія HYUNDAI запрошувала глядачам створити своє власне віртуальне повідомлення і поділитися ним з друзями і близькими, що зробили більше 85 000 чоловік у світі.
 
З моменту запуску 13 квітня 2015 відеоролик «Повідомлення в космос» (A Message To Space) зібрав понад 65 млн переглядів на YouTube, а також увійшов до Топ-10 найбільш популярних запитів в цій мережі у квітні за версією Adweek. Крім того, відео більше 800 разів з'явилося в ефірі національних телеканалів США, таких як ABC, Fox TV і NBC, а також отримало безліч гучних відгуків в друкованих та інтернет-ЗМІ, зокрема TIME, People і Forbes. Минулого місяця ролик завоював третє місце на фестивалі World's Best Advertising awards в Нью-Йорку в номінації «Кращий ролик в форматі медіум».
 
HYUNDAI є чому пишатися не тільки в автомобільній сфері: компанія по праву святкує здобуття найпрестижнішої нагороди у сфері реклами!
 
Насолодитися ще раз відеороликом бажаєте? Будь ласка...
 

Автоцентр "Хюндай на Липинського"

м.Львів, вул.Липинського 36

тел. салону (032)242-49-42

тел. сто (032)242-52-02

ПОДІЛІТЬСЯ З ДРУЗЯМИ
Пред
Компанія Hyundai отримала високі оцінки в щорічному рейтингу JD Power IQS
След
Нові титули для HYUNDAI Sonata