Блог

Нові титули для HYUNDAI Sonata

No. 321|2015-07-08

Модель Hyundai Sonata 2015 стала першою у своїй категорії в рамках 19-ї щорічної премії AutoPacific Vehicle Satisfaction Awards. Автомобіль отримав найвищу оцінку в категорії середньо розмірних седанів не тільки за комфорт в салоні і стиль, а й за економію палива, продуктивність і поєднання передових технологій, дизайну та безпеки. Крім того, компанія HYUNDAI опинилася в Топ-3 брендів за параметрами задоволеності власників.
 
 
Критерієм оцінки в дослідженні, проведеному компанією AutoPacific в рамках премії Vehicle Satisfaction Award, є ступінь задоволеності власників їх новими авто. Дослідження було засноване на думках більш ніж 66 000 споживачів - власників нових транспортних засобів 2015 модельного року.
Компанія Hyundai постійно прагне до підвищення задоволеності клієнтів в ключових параметрах, таких як надійність і якість, що зокрема впливає на поліпшення рівня безпеки, гальмівної системи, стилю і комфорту в салоні. Те, що автомобілі HYUNDAI вже не перший рік отримують нагороди в номінаціях премії Vehicle Satisfaction Awards компанії AutoPacific, демонструє її неухильне прагнення до вдосконалення всіх автомобілів модельного ряду Hyundai.

 

Автоцентр "Хюндай на Липинського"

м.Львів, вул.Липинського 36

тел. салону (032)242-49-42

тел. сто (032)242-52-02

 

 
Пред
HYUNDAI "приручив" Каннських левів.
След
Що таке Hyundai ix1?