Блог

Новий Hyundai Tucson продовжує здобувати нагороди!

No. 339|2016-02-22

Hyundai Tucson є справді достойним авто, який кожного місяця здобуває нагороди в різноманітних номінаціях по всьому світу.

Новий Tucson, визнали «Найкращим компактним кроссовером за свою ціну» за результатами дослідження журналу U.S. News & World Report.

Претенденти на це почесне звання оцінювалися за якістю та цінами в 23 категоріях. Враховувалися: безпека, надійність та оцінки експертів стосовно автомобіля. Загальний рейтинг складався із співвідношення можливих видатків на авто за 5 років користування та середньої вартості автомобіля на ринку.

Хочемо також нагадати, що новий Hyundai Tucson отримав нагороду в категорії «Компактний кроссовер» в конкурсі Top Vehicle Picks for 2016 від Американської автомобільної асоціації (ААА).

Також Hyundai Tucson раніше отримав нагороду TOP Safety Pick + Американського страхового інститута дорожньої безпеки по за підсумками краш-тестів, а також максимальний рейтинг 5 зірок за результатами досліджень комітету EURONCAP, отримавши найвищі бали по більшості параметрів.

Окрім того, Новий Tucson здобув престижну нагороду iF Design 2016. Професійне журі відзначило  Tucson за сміливий характер в дизайні екстерєра, виражений у вишуканих і плавних поверхнях, динамічних пропорціях, чітких лініях, які всі разом формують індивідуальний образ компактного кроссовера.

Автоцентр "Хюндай на Липинського"

м.Львів, вул.Липинського 36

тел. салону (032)242-49-42

тел. сто (032)242-52-02

Пред
Компанія Hyundai розсекретила характеристики електричної версії Hyundai Ioniq.
След
Новий Hyundai Tucson найкращий у номінації «Компактний кроссовер»