Блог

HYUNDAI ОТРИМУЄ ПРЕМІЮ BEST VALUEIN AMERICA AWARDS ВІД VINCENTIK

No. 350|2016-04-12

У сонячній Каліфорнії Hyundai Veloster 2016 та Hyundai Elantra 2016 стали переможцями премії Best Value in America Award, яку щорічно проводить Vincentric.

Vincentric – це американська компанія, яка на основі статистичних та аналітичних даних оцінює успішність витворів автомобільної індустрії за 8 основними критеріями, серед яких: безпека, витрати пального, вартість технічного обслуговування.

Зауважимо, що Veloster став володарем цієї премії вже вчетверте, а Elantra другий рік поспіль потрапляє до списку номінантів.

Під час вручення премії президент Vincentric, Девід Вурстер підкреслив, що Elantra є лідером у своєму класі, завдяки економічності та винятковій якості.

«Отримання премії ілюструє цінності Hyundai: безпека, інноваційні технології, стиль, комфорт та економічність», – прокоментував нагородження віце-президент Hyundai Motor America Майк О'Брайен. Вінпереконаний, що нова Elantra продовжить традиції лідера в категорії компактних автомобілів.

Hyundai вже представила нову Elantra. Нова Elantra – це сміливий спортивний аеродинамічний дизайн, у якому поєднані практичність, технології та безпека. Автомобіль перевершує усі очікування від автомобіля свого класу, а цінова пропозиція вражає доступністю, задовольняючи найвибагливіші смаки.
 
 
 

 

Пред
НЕЙМОВІРНА ПРОПОЗИЦІЯ! ЦІНИ ЗНИЖЕНО НА НАЙПОПУЛЯРНІШІ МОДЕЛІ HYUNDAI!
След
Україна завмерла в очікуванні найяскравішої ПРЕМ’ЄРИ РОКУ!