Блог

HYUNDAI – НАЙПОПУЛЯРНІШІ АВТОМОБІЛІ ЄВРОПИ 2016

No. 354|2016-04-18

За офіційними даними організації ACEA (Association des Constracteurs Europeens des Automobiles), з початку року автомобілі Hyundai стали беззаперечними лідерами продажів у Європі. Так європейцями, починаючи з січня цього року, зареєстровано рекордну кількість автомобілів Hyundai. Такі показники свідчать про успішність кампанії «The all new» («абсолютно новий») з вдосконалення 80% модельного ряду Hyundai.

Зокрема, успішність компактного позашляховика Tucson зумовлена появою нового 1,7-літрового дизельного двигуна з 141 к.с. та семи-ступеневої коробки передач подвійного зчеплення. Оновленні i30 та i30 Turbo отримують відзнаки покупців завдяки сміливо яскравому дизайну та недитячій потужності двигуна в поєднанні з високим рівнем безпеки.

Прихильники Hyundai приємно вражені новими можливостями оновлених Santa Fe і Grand Santa Fe.

А осінь 2016 може бути ознаменована появою у продажу зірки Женевського автосалону IONIQ – першого автомобіля в світі, який буде доступний у трьох електрифікованих трансмісіях.

«Завдяки оновленню на 80% модельного ряду нам вдалося суттєво збільшити кількість нових лояльних прихильників бренду Hyundai. Ми продовжуємо вдосконалювати наші автомобілі, активно впроваджуємо новітні технології та інновації, результати чого світ побачить найближчим часом» – зазначив Томас А. Шмідт, директор Hyundai Motor Europe.

Пред
Нову HYUNDAI Elantra презентовано в Україні! Вона вже доступна в салоні Hyundai на Липинського!
След
ДЛЯ ВЛАСНИКІВ АВТОМОБІЛІВ HYUNDAI РОЗПОЧАТО ВЕСНЯНУ СЕРВІСНУ АКЦІЮ