Блог

СВІТ ВИЗНАЄ НОВУ HUYNDAI ELANTRA БЕЗПЕЧНИМ ТА ЕКОЛОГІЧНИМ АВТОМОБІЛЕМ № 1 У СВОЄМУ КЛАСІ

No. 356|2016-04-20

Огляди світових автомобільних сайтів нової ELANRA шостого покоління демонструють високі оцінки її переваг.

Так за версією авторитетного міжнародного експертного ресурсу YIBADA, оновлений седан отримав першість за показниками безпечності та екологічності у своєму класі за свої гроші.

Результати дослідження авто-ресурсу показали, що викиди палива у атмосферу оновленої ЕLANRA мінімальні за рахунок вдосконаленого двигуна та трансмісії.

А оновлена система захисту водія та пасажирів: сім подушок, надміцна сталь, інноваційні системи, серед яких автоматичне гальмування, адаптивний круїз-контроль, системи виявлення сліпих зон та перешкод – підкорили експертів, які назвали нову ЕLANRA шостого покоління лідером з безпеки у своєму класі.

Варто зазначити, що поза увагою спеціалістів не залишились і прогресивні системи синхронізації з мобільними пристроями Android Auto та Apple CarPlay, навігаційна система з 8-дюймовим сенсорним дисплеєм, підігрів передніх і задніх сидінь, люк даху та потужна акустична система.

За висновками аналітиків, ELANRA наділена особливою індивідуальністю, а високі показники безпеки, екологічності, комфорту та функціональності черговий раз засвідчують її беззаперечне право на лідерство.

Пред
ДЛЯ ВЛАСНИКІВ АВТОМОБІЛІВ HYUNDAI РОЗПОЧАТО ВЕСНЯНУ СЕРВІСНУ АКЦІЮ
След
СЕКРЕТІВ БІЛЬШЕ НЕМАЄ. ОНОВЛЕНИЙ ДИЗАЙН HYUNDAI VERNA (ACCENT) ПІДІРВАВ ПЕКІНСЬКИЙ АВТОСАЛОН