Блог

АВТОМОБІЛІ HYUNDAI НАЙКРАЩІ У СВІТІ!

No. 358|2016-04-27

За результатами дослідження щорічного рейтингу Kelley Blue Book 2016 автомобілі Hyundai визнані найкращими в світі.

Рейтинг «блакитної книги» є найвпливовішим учасником ринку оцінки транспортних засобів світу та має найвищий ступінь довіри, як серед автовиробників, так і серед споживачів.

Визнання законодавця ринку автоіндустрії Hyundai отримав завдяки успішному поєднанню високої безпеки та функціональності з практичністю та якістю. Система оцінки Kelley Blue Book базувалась на багатьох критеріях серед яких: амортизація, витрати пального, технічне обслуговування і ремонт. Дослідження показали, що власники авто від Hyundai протягом останніх п’яти років набагато рідше зверталися за послугами автосервісу, аніж водії автомобілів в таких самих класах інших виробників.

Окремо Kelley Blue Book відзначила успіх моделей Accent, Elantra, Sonata і Tucson, надавши їм статус лідерів автомобільного ринку в 2016 році. Майк О'Брайен – віце-президент Hyundai Motor America – прокоментував визнання Hyundai так: «Ми вважаємо, що кожен власник заслуговує на спокій, комфорт та безпечність, саме тому наші автомобілі в будь-якій комплектації мають найвищу гарантію в США», додавши, що місія Hyundai – робити речі кращими.

Визнання провідних експертів планети вкотре підтверджує, що Hyundai постійно відкриває нові можливості!

Пред
СЕКРЕТІВ БІЛЬШЕ НЕМАЄ. ОНОВЛЕНИЙ ДИЗАЙН HYUNDAI VERNA (ACCENT) ПІДІРВАВ ПЕКІНСЬКИЙ АВТОСАЛОН
След
НОВА HYUNDAI SONATA – ВЖЕ В УКРАЇНІ! ЗУСТРІЧАЙТЕ!